Informacje5 lipca 2017, 15:00,

Kino za Rogiem w Tarczynie 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy od lipca w poniedziałki i środy o godz. 17.00 na seanse filmowe dla dzieci, które odbywać się będą w Kinie za Rogiem w Tarczynie. Cena biletu wakacyjnego  3 zł. 

KINO ZA ROGIEM W TARCZYNIE 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 lipca 2017, 08:00,

Mapa marzeń Teatr Kultureska w Teatralnym Zakątku Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

5 lipca 2017 roku o godz. 10:00 zapraszamy na widowisko plenerowe Mapa marzeń w wykonaniu Teatru Kultureska. Miejsce: Ogródek Jordanowski ul. Wojska Polskiego, Piaseczno. Wstęp wolny. W przypadku deszczowej pogody impreza odbędzie się w sali Domu Kultury ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

MAPA MARZEŃ TEATR KULTURESKA W TEATRALNYM ZAKĄTKU PIASECZNO

Mapa marzeń to widowisko plenerowe adresowane do dzieci w różnym wieku. Spektakl porusza tematy ekologiczne W czasie spektaklu spełnią się marzenia bohaterów bajki, ale i wszystkich dzieci! Pewnego słonecznego dnia Osiołek Olek dokonuje niesamowitego odkrycia! Wraz z przyjaciółkami – Żabką Beatką i Mysią Gabrysią, odnajduje tajemniczą mapę, na której widnieje napis: „Jeżeli skarby zostaną odnalezione, wszystkie marzenia będą spełnione”. Wspólnie postanawiają wyruszyć na wyprawę. Nie wszystko jednak idzie po ich myśli. Czy Osiołek spędzi wakacje na Karaibach? Czy Myszka zje w końcu wymarzony ser, którego ludzie nazywają księżycem? Czy Żabce uda się przemienić w księżniczkę? Czy dowiedzą się co jest wartościowe w życiu? Zapraszamy na widowisko do Piaseczna.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie