Informacje25 maja 2017, 16:30,

Kino współczesne cz. 1. Janczewice - spotkanie Klubu Filmowego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 maja 2017 r. o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Klubu Filmowego: Kino współczesne cz. 1. - Almodovar, Kusturica, Spielberg. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Janczewicach, ul. Jedności 99 a.

KINO WSPÓŁCZESNE CZ. 1. JANCZEWICE - SPOTKANIE KLUBU FILMOWEGO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 maja 2017, 17:00,

Azja Południowo-Wschodnia - Klub Podróżnika w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 maja 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Klubu Podróżnika w Konstancinie, gdzie odbędzie się spotkanie z podróżnikiem Jolantą Suszko-Adamczewską i Maciejem Meru Adamczewskim nt.: Azja Południowo-Wschodnia. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

AZJA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA - KLUB PODRÓŻNIKA W KONSTANCINIE

Podczas prezentacji zdjęć przeniesiemy się w świat podróży, duchowości i spełniania marzeń. Odwiedzimy górzyste regiony Tajlandii, plaże i turkusowe Morze Andamańskie, świątynie i klasztory buddyjskie, Pagan w Birmie, Angkor Wat w Kambodży i wiele innych. To kraje niezwykle zróżnicowane, gdzie spokój i skromne ubogie życie przeplatają się z chaosem, nowoczesnością i bogactwem. Opowiedzą o 64 dniach podróży, podczas których przemierzyli lądem ponad 6 tysięcy kilometrów głównie autostopem, spotykając wielu wspaniałych ludzi i przezywając niesamowite przygody.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie