Informacje1 lipca 2016, 21:45,

KINO PLENEROWE W KONSTANCINIE 2016

W sezonie letnim KDK Konstancin-Jeziorna kontynuuje działalność wakacyjnego kina plenerowego. Projekcje filmowe będą się odbywały w Amfiteatrze Parku Zdrojowego. W lipcu o godz. 21.45, natomiast w sierpniu o godz. 21.15 Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości w każdy piątek lipca i sierpnia do kina plenerowego.

KINO PLENEROWE W KONSTANCINIE 2016

1 lipca 2016 roku zostanie wyświetlony film GRAND BUDAPEST HOTEL - brytyjsko-niemiecki komediodramat z 2014 roku w reżyserii Wesa Andersona.

Informacje26 czerwca 2016, 10:19,

Bramki wodne chłodzą w Parku Zdrojowym Konstancin-Jeziorna

Przed nami wyjątkowo gorący weekend, dlatego ta wiadomość z pewnością wszystkich ucieszy. Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie w piątek (24 czerwca) uruchomił w Parku Zdrojowym dwie bramki wodne, które pozwolą mieszkańcom i turystom ochłodzić się w upalne dni.

9293-bramki-wodne-chlodza-w-parku-zdrojowym

W najbliższych dniach (od 24 do 26 czerwca) temperatura powietrza, w cieniu, może sięgnąć w naszym regionie nawet 35 stopni Celsjusza. Aby mieszkańcy Konstancina-Jeziorny i odwiedzając miasto turyści mogli łatwiej przetrwać tropikalne upały, w piątek (24 czerwca) w Parku Zdrojowym stanęły dwie wodne bramki.

9293-bramki-wodne-chlodza-w-parku-zdrojowym

Schłodzić się można w okolicach siłowni "pod chmurką" oraz w pobliżu amfiteatru. Jak informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie bramki będą uruchamiane w upalne dni, w godz. 9/10-19, a nawet dłużej, jeżeli będzie taka potrzeba. Nowa wodna atrakcja spodobała się mieszkańcom, zwłaszcza tym najmłodszym.