Informacje15 lutego 2014, 00:00,

Kino Nieprzeciętne dla dzieci w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na Kino Nieprzeciętne dla dzieci, które odbędzie się 17 lutego 2014 roku w godz. 17.00 - 19.00. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy do kina nieprzeciętnego w Piasecznie.

Kino Nieprzeciętne dla dzieci w Piasecznie

Spotkanie filmowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży stanowiące bazę do poszerzenia horyzontów w zakresie sztuki filmowej, kształcenie ich wrażliwości, przygotowanie do aktywnego uczestnictwa w życiu poprzez umiejętne i świadome korzystanie z dóbr kultury (teatru, muzyki, tańca, pantomimy, literatury). Projekcja filmu poprzedzona będzie komentarzem a zakończona krótką dyskusją. „Magiczne drzewo” - Reżyseria: Andrzej Maleszka.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje15 lutego 2014, 00:00,

Dyżur literacki Irminy Wieczorek w Piasecznie

Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza na dyżur literacki Irminy Wieczorek, który odbędzie się 18 lutego 2014 roku w godz. 15.00-17.30, w siedzibie Biblioteki Filia Piaseczno Osiedle przy ul. Szkolnej 6 w Piasecznie. Piszesz wiersze lub prozę? Wyjmij je z szuflady! Przyjdź i pokaż. Wymień się doświadczeniami. Organizatorzy zapraszają początkujących pisarzy.

Dyżur literacki Irminy Wieczorek w Piasecznie
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno