Informacje21 lutego 2016, 09:30,

Kije w ruch - wspólne chodzenie z kijami Nordic Walking

21 lutego 2016 roku o godz. 9.30 zapraszamy na wspólne chodzenie z kijami Nordic Walking. Przyjemność trwa godzinę (rozgrzewka, marsz, rozciąganie), ale jeśli ktoś lubi dłużej - nie zabraniamy. Teren jest zróżnicowany, można sobie wybrać: płasko / utwardzone / pagórkowato / piasek. Zbiórka: Górki Szymona, parking Aleja Brzóz. Głównodowodzący - Zbyszko Cegła. Wydarzenie na www.facebook.com/events/1679055169002089

KIJE W RUCH - WSPÓLNE CHODZENIE Z KIJAMI NORDIC WALKING

Informacje2 marca 2016, 09:30,

Warsztaty z autoprezentacji Piaseczno

CV? List motywacyjny? Jak szukać pracy? To i wiele innych, ciekawych informacji dowiecie się na warsztatach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno.

WARSZTATY Z AUTOPREZENTACJI W PIASECZNIE

Warsztaty podzielone zostały na dwa spotkania. Pierwsze zaplanowano 2 marca 2016 r. a tematem będzie jak napisać skuteczne CV i po co jest list motywacyjny. Drugie odbędzie się 9 marca 2016 r. i skupi się na nauce tego, co mówić na rozmowie rekrutacyjnej i gdzie szukać ofert pracy.

Warsztaty poprowadzi Dobrosława Choryńska-Chudy - konsultantka ds. rekrutacji i doradca zawodowy dla osób dorosłych. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy w Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Kościuszki 49 lub pod nr tel. 22 756 73 58.