Informacje13 maja 2007, 00:00,

Kierowcy! Noga z gazu! Fotoradary na naszych drogach

Jak donosi gazeta podwarszawska Nad Wisłą, niebawem na naszych drogach pojawi się 6 stałych fotoradarów. Pierwszy stanie w Górze Kalwarii na krajowej 50 od strony Grójca. Można się ich na pewno spodziewać na 7 (szosa krakowska) i 79 (Piaseczno - Góra Kalwaria). Czy zmniejszy to liczbę wypadków i ograniczy brawurę kierowców?
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria
Tematy:

Informacje13 maja 2007, 00:00,

Spór o maszt w Górze Kalwarii - odsłona trzecia

Maszt, o którym pisaliśmy w ostatnich miesiącach stanął na wyznaczonym miejscu. Mieszkańcy nadal są pełni obaw o zdrowie i ceny działek. Sugerują, że zostali sprzedani za 3,5 tysiąca złotych miesięcznie. Wątpliwości próbował rozwiać przedstawiciel sieci Era. Zapewniał, że dla dobrej komunikacji musi powstawać gęsta sieć masztów a technicy mają dbać o to, aby promieniowanie było 1000 razy niższe od granicy szkodliwości.

Zainteresowane osoby mogą zapoznać się z naszym poprzednimi informacjami w serwisie: - spór o maszt przy ulicy Pięknej w Górze Kalwarii (2007-03-21)
- spór o maszt w Górze Kalwarii - odsłona druga (2007-04-04)