Informacje6 kwietnia 2019, 08:00,

Kiermasz Wielkanocny w Złotokłosie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


6 kwietnia 2019 roku w godz. 10.00-17.00 odbędzie się Kiermasz Wielkanocny w Złotokłosie. Miejsce: OSP Złotokłos ul.3 Maja 30. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

 Kiermasz Wielkanocny w Złotokłosie

W programie:
- kiermasz rękodzieła artystycznego
- kiermasz ciasta własnego wypieku
- warsztaty:
11.00-12.00 mała palemka
13.00-14.00 zajączki

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje5 kwietnia 2019, 17:00,

Koncert zespołów Marukyan i Legenda Zgoor w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

5 kwietnia 2019 roku o godz. 19.00 w ramach cyklu Kontakt, odbędzie się koncert zespołów Marukyan oraz Legenda Zgoor. Wstęp wolny. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy.

Koncert zespołów Marukyan i Legenda Zgoor w Piasecznie

Marukyan to polskie trio muzyczne wykonujące szeroko pojętą muzykę Soul i R&B. Skład został utworzony na początku 2016 r. Tradycyjne brzmienie nie stroniące od elektronicznych niuansów to kierunek w jakim podążają twórcy. Swoje kompozycje opierają na barwnym wokalu, elektryzującym basie i beatach oraz esencjonalnych brzmieniach instrumentów klawiszowych. W skład zespołu wchodzą: Inga Marukyan: wokal, Wojtek Brian Wild: klawisz, Adam Maniek Mańkowski: bass. W marcu 2019 roku wydali swoją drugą EP'kę pod tytułem "Flower".

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Legenda Zgoor to projekt muzyczny zainicjowany w Sokołowsku. Stamtąd nadciągnęła niespodziewana lawina dźwięków i kolorów, która nabiera rozpędu podczas każdego występu. Niejednoznaczni w przesłaniu, niepowtarzalni w formie, nieograniczeni w gatunku. Wchodzą w swoje żywioły na scenie i istnieją jedynie ‘tu i teraz’. Charakteryzuje ich dowolność ekspresji muzycznej. Nie powstrzymują się przed żadną. Skład : MULTICOLOR - Rafael - Głos BLUE - Andrzej Rejman - Keybord, Electronic BROWN - Jakub Bruszewski - Bass YELLOW – Jakub Andruchów - Gitara TURQUOISE - Radosław Śniadowski - Trąbka, Głos GREEN - Damiango Zieliński - Cajon, Percussion RED -Józwa Mintoft Czyz - Głos,Gitara, Flet basowy, Opowieści Rożne PINK - Natalia Kot Krasowska - Głos, Odgłosy WHITE - Małgorzata Maria Zielińska - Głos Off VIOLET Joanna Magdalena Nitka - Joga Ciała.

Cykl KONTAKT - to koncerty amatorskich zespołów muzycznych, tych , które od lat ćwiczą w garażach i tych, które mają już na sowim koncie wydawnictwa płytowe i trasy koncertowe.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie