Informacje11 marca 2008, 00:00,

KIERMASZ WIELKANOCNY na Rynku Miejskim Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Piaseczno oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie organizują Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się w Niedzielę Palmową 16 marca 2008 roku w godzinach od 9:30 do 14:30. Kiermasz Wielkanocny odbędzie się na Rynku Miejskim w Piasecznie (Pl. Piłsudskiego). Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy na piaseczyński Kiermasz Wielkanocny.

KIERMASZ WIELKANOCNY NA RYNKU MIEJSKIM PIASECZNO

KIERMASZ WIELKANOCNY PIASECZNO PROGRAM 2008:
12:00-14:00 Mini Warsztaty (nauka robienia palm, pisanek, ozdób wielkanocnych).
12:20-12:30 życzenia Świąteczne Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno oraz poczęstunek dla mieszkańców.
12:30-13:00 Występ zespołu ludowego.

Tradycyjnie na piaseczyńskim rynku rozstawione zostaną stoiska handlowe z pisankami, palmami wielkanocnymi, ozdobami świątecznymi, rękodziełem, wyrobami z wikliny czy domowymi wypiekami. Podczas kiermaszu prowadzone będę "mini - warsztaty" dla dzieci i młodzieży, podczas których można będzie własnoręcznie wykonać palmę wielkanocną, nauczyć się malowania pisanek, stworzyć ciekawe ozdoby wielkanocne, a także przygotować kartkę świąteczną. Dla najmłodszych zorganizowane zostaną konkursy - "zagadki wielkanocne". Jak co roku atrakcją Kiermaszu Wielkanocnego, będzie "stół wielkanocny" rozstawiony w centralnej części rynku i poczęstunek dla mieszkańców. Nowością w tym roku będzie występ miejscowego zespołu ludowego. Zdjęcia z ubiegłorocznego Kiermaszu Wielkanocnego możecie obejrzeć w kulturalnej galerii Ośrodka Kultury Piaseczno: www.kulturalni.pl Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje12 marca 2008, 00:00,

Turniej tenisa stołowego puchar burmistrza Góra Kalwaria

W najbliższą sobotę 15 marca 2008 roku, o godzinie 9:00 rozpocznie się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Turniej obędzie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Górze Kalwarii przy ul. Ks. Sajny 16. Informacja o Turnieju Tenisa Stołowego pochodzi z serwisu GóraKalwaria.net (współpracują z nami).

TURNIEJ TENISA STO£OWEGO

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Góra Kalwaria:
9:00-9:45 zapisy chętnych do wzięcia udziału w turnieju,
9:45-10:00 rozgrzewka,
10:00 otwarcie turnieju tenisa stołowego i rozpoczęcie gier,
16:00 zakończenie zawodów.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria zostanie rozegrany w 6 kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe chłopcy, gimnazjum chłopcy, szkoły ponadgimnazjalne chłopcy, OPEN mężczyzn, szkoły podstawowe dziewczęta, OPEN kobiet. Serdecznie zapraszamy na turniej tenisa stołowego do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński GÓRA KALWARIA