Informacje15 grudnia 2018, 08:00,

Kiermasz Świąteczny w Józefosławiu

15 grudnia 2018 roku w godz. 9.00-15.00 zapraszamy wszystkich mieszkańców na Kiermasz Świąteczny w Józefosławiu. Organizator: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Józefosławiu. Atrakcje podczas Kiermaszu: konkursy, licytacje, kawiarenkę z pysznymi domowymi ciastami i aromatyczną kawą, oraz mnóstwo stoisk z przepięknym rękodziełem, kosmetykami i regionalnymi specjałami. Miejsce: ZSP Józefosław ul. Kameralna 11, Józefosław. Zapraszamy.

Kiermasz Świąteczny w Józefosławiu

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/258310481501485/

Informacje15 grudnia 2018, 09:00,

Jarmark Świąteczny w Lesznowoli

15 grudnia 2018 roku w godz. 10.00-17.00 lesznowolski samorząd po raz drugi zaprasza na Jarmark Świąteczny w Lesznowoli. Na mieszkańców gminy i nie tylko, czekać będzie moc świątecznych niespodzianek i atrakcji a magia zbliżających się świąt oczaruje każdego. Miejsce: przy Urzędzie Gminy Lesznowola, ul. Gminna 60. Serdecznie zapraszamy.

Jarmark Świąteczny w Lesznowoli