Informacje10 grudnia 2015, 16:30,

Kiermasz Świąteczny u Noblistów

Zespół Szkół Publicznych im. Noblistów Polskich zaprasza na Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w czwartek 10 grudnia 2015 roku od godz. 16.30 w hali sportowej ZSP Lesznowola. Zapraszamy dzieci z rodzicami! Rada Rodziców ZSP Lesznowola. W programie kiermaszu: koncert kolęd i pastorałek, sprzedaż ozdób świątecznych, występy artystyczne i kawiarenka. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na pomoc uczniom szkoły.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY U NOBLISTÓW

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=11638
Informacje7 grudnia 2015, 19:28,

Aniołki z Piaseczna i Grywalki z Prażmowa mają szansę wygrać pracownię multimedialną

Blisko 3000 uczniów zgłosiło swoje reklamy społeczne promujące wiedzę o żywieniu w konkursie Tesco dla Szkół - "Przyszłość na talerzu". Dzieci z Piaseczna i Prażmowa stworzyły plakaty, które nie tylko zachęcają do zdrowego żywienia, ale też … ratują świat! Teraz od decyzji internautów będzie zależeć, która mazowiecka zdobędzie nagrodę. Głosowanie na prace trwa od 1 do 14 grudnia 2015 roku.

ANIOŁKI Z PIASECZNA I GRYWALKI Z PRAŻMOWA MAJĄ SZANSĘ WYGRAĆ PRACOWNIĘ MULTIMEDIALNĄ

Wyjątkowy fabularny konkurs

W ubiegłorocznej edycji konkursu internauci z województwa mazowieckiego swoimi głosami zdecydowali o przyznaniu nagrody regionalnej Szkole Podstawowej nr 7 z Sochaczewa. Wzbogaciła się ona o szkolną salę kinową, która w tym roku okazała się niezwykle przydatna, ponieważ tegoroczna edycja Tesco dla Szkół ma wyjątkową, fabularną odsłonę. Za pośrednictwem krótkich wiadomości filmowych, dostępnych na www.tescodlaszkol.pl (ale tylko dla uczestników konkursu), tajemniczy bohater poprosił uczniów o pokazanie ludziom z przyszłości, jak się produkuje smaczne i zdrowe jedzenie. W tym roku dużą szansę na wygraną ma Zespół Szkolno-Przedszkolny w Prażmowie i Szkoła Podstawowa nr 7 przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Piasecznie.

Zapraszamy do Galerii Prac

W zakładce Galeria Prac na stronie programu można zobaczyć jak zrealizowali swoją misję. To nasze głosy zdecydują, czy szkoły z Piaseczna i Prażmowa w tym roku wzbogacą się o pracownię multimedialną do przeprowadzania szkolnych testów. Aby zagłosować na tę pracę, trzeba zarejestrować się na stronie konkursu www.tescodlaszkol.pl, i wyszukać zespół Grywalki z Prażmowa lub Aniołki z Piaseczna. Każdy zarejestrowany kibic w terminie 1–14 grudnia może oddawać codziennie 1 głos na każdą wybraną pracę, głosy można oddawać na wiele różnych prac (można wspierać oba zespoły).

Szkoły z powiatu piaseczyńskiego ciągle mają szansę na zabawę i nagrody

To jednak nie koniec zabawy konkursowej i szans na wygraną. Konkurs „Przyszłość na talerzu” pozostaje otwarty dla nowych zgłoszeń, a w jego II etapie czeka jeszcze więcej, bo ponad 200 nagród. Pośród nich zestawy multimedialne, zestawy do założenia szkolnych ogródków, sprzęt sportowy, gry edukacyjne i wiele innych. Wystarczy, że nauczyciel w terminie do 15 kwietnia 2016 roku zarejestruje szkołę i zrealizuje ze swoimi uczniami kilka „kosmicznych” zadań. może wybrać.