Informacje4 grudnia 2016, 11:00,

Kiermasz Świąteczny i Kraina Świętego Mikołaja w Piasecznie

Rada Rodziców SP 5 w Piasecznie zaprasza na Kiermasz Świąteczny oraz do Krainy Świętego Mikołaja. Impreza odbędzie się 4 grudnia 2016 roku w godzinach 11:00 - 16:00. Miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Piasecznie Szkolna 14, Piaseczno. Dzieci i dorośli oczekują na ten magiczny okres przez cały rok! Bądźcie z nimi.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY I KRAINA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PIASECZNIE

Zaplanujcie dzień, który spędzicie w rodzinnej atmosferze. Święty Mikołaj przygotował dla Was dużo atrakcji: dmuchańce, zjeżdżalnie, iglo z lodami, fotobudka, pyszna karczma, wspólne ubieranie choinki i stoiska z pysznościami. Będzie Mikołaj, będzie zabawa! Zaproszenie ślą do Was elfiki: uczniowie i rodzice z SP5 Piaseczno. Szczegóły w wydarzeniu na facebook: https://www.facebook.com/events/634715706707543/

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY I KRAINA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PIASECZNIE

Informacje1 grudnia 2016, 09:00,

XIII Gminne Teatralia Lesznowolskie w Mysiadle

1-2 grudnia 2016 r. w godz. 9.00 - 15.00 odbędą się XIII Gminne Teatralia Lesznowolskie. Zapraszają organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Lesznowoli, Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Mazowieckim Związkiem Pracodawców w Gminie Lesznowola. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie a patronat medialny Kurier Południowy. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Zapraszamy na Gminne Teatralia Lesznowolskie do Mysiadła.

XIII GMINNE TEATRALIA LESZNOWOLSKIE W MYSIADLE