Informacje3 grudnia 2013, 00:00,

Kiermasz Świąteczno-Noworoczny w £azach

Gminne Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprasza na Kiermasz Świąteczno-Noworoczny oraz spotkanie z Iwonną Warzec (anestezjolog), które odbędzie się 5 grudnia 2013 roku o godz. 18.00. Kiermasz będzie od 5 grudnia 2013 roku do 17 stycznia 2014 roku. Miejsce spotkania i kiermaszu: Biblioteka Publiczna przy ul. £ączności 2G w £azach.

Kiermasz Świąteczno-Noworoczny w £azach

Kiermasz Świąteczno-Noworoczny to świetna okazja, aby kupić niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, prezenty dla najbliższych, wykonane ręcznie przez miłośniczki robótek ręcznych, które cyklicznie spotykają się w bibliotece. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na zakup książek do biblioteki. Zapraszamy w imieniu organizatorów i wystawców.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Lesznowola

Informacje3 grudnia 2013, 00:00,

Hofesinka teatr improwizowany Szara Eminencja

Restauracja Szara Eminencja serdecznie zaprasza mieszkańców na improwizowany spektakl LIvingroom, czyli spotkanie kilkorga znajomych, którym widownia daje temat do rozmowy. Z tej rozmowy pączkują trudne do przewidzenia światy i skojarzenia. Spektakl z udziałem publiczności odbędzie się w czwartek 5 grudnia 2013 roku o godz. 20:00 (wstęp od 19:30, nie przewidziane są rezerwacje miejsc). Szara Eminencja znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 (stare kino) w Piasecznie. Wstęp 15 zł. Zapraszamy na teatr improwizacji Hofesinka.

Hofesinka teatr improwizowany Szara Eminencja

Hofesinka to warszawska formacja złożona z komików, dziennikarzy, wiceprezesów i walczących bezrobotnych. Szerzy ducha impro we własnym stylu. Po intensywnym treningu impro w słynnym teatrze improwizowanym iO Chicago, nasz styl uznajemy za wypadkową szkoły Chicagowskiej i Mazowiecko-Lubelskiej. Członkowie grupy w miarę się lubią. W skład grupy Hofesinka wchodzą: Wojtek Fiedorczuk, Aleksandra Markowska, Karol Kopiec, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora i Antoni Syrek-Dąbrowski. Więcej informacji na: www.hofesinka.pl

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno