Informacje6 września 2013, 00:00,

Kiermasz Podlaskie Smaki w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z inicjatywy pochodzącej z Podlasia firmy SOKÓ£KA Okna i Drzwi, w sobotę 7 września 2013 roku odbędzie się kiermasz PODLASKIE SMAKI. Miejsce kiermaszu: Salon Firmowy Sokółka Okna i Drzwi, ul. Warszawska 163, Konstancin-Jeziorna. Podczas kiermaszu do Konstancina przyjedzie dziewięć firm produkujących i oferujących podlaskie specjały, by podzielić się z mieszkańcami swoimi skarbami: Nadbużańskie Grzyby Tradycyjne, Korycińskie smaki, Lody u Matczaka, Gospodarstwo Pasieczne "Bartnik Sokólski", Podlaskie Stowarzyszenie, Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Jarosław Kalinowski, Tatarska Jurta, Sery z Korycina, Hotel Lipowy Most Golf Park. Zapraszamy na kiermasz Podlaskie Smaki!

KIERMASZ PODLASKIE SMAKI W KONSTANCINIE

Kiermasz "Podlaskie Smaki" rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa aż do późnego popołudnia. Organizatorzy z wielką starannością zadbali o apetyczne atrakcje. Podczas kiermaszu będzie można degustować tradycyjne miody i lody, regionalne wędliny z korycińskiej wędzarni, tatarskie specjały, którymi sam Książę Karol był częstowany, jak również niezwykłe i jedyne w swoim rodzaju ciasto - sękacz. Na odważnych będzie także czekało mrowisko. Palcówka, ziemniaczana babka, ogóreczki i nadbużańskie grzyby, chleb w piecu pieczony, oryginalne sery korycińskie - to tylko część smacznych atrakcji. Zakończenie kiermaszu o godzinie 17:00.

KIERMASZ PODLASKIE SMAKI W KONSTANCINIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje6 września 2013, 00:00,

WARSZTATY ANIMACJI FILMOWEJ PIASECZNO


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Warsztaty Animacji Filmowej to projekt mający na celu wprowadzenie i zainteresowanie młodzieży światem filmu. Akcja ma także charakter profilaktyki społecznej poprzez rozbudzenie zainteresowań i pasji wśród uczestników. Dzięki przystępnej formie zajęć, nastawionej na praktykę, kursanci już po kilku lekcjach mogą wykonywać własne projekty. Zajęcia zawierają całkowity proces tworzenia filmów animowanych i dokumentów fabularnych. Angażują uczestników w każdy aspekt produkcji filmowej. Projekt prowadzony jest w dwóch grupach wiekowych: 10 - 13 lat, 14 - 18 lat. Zapraszamy na warsztaty animacji filmowej.

WARSZTATY ANIMACJI FILMOWEJ PIASECZNO

Zajęcia składają się z dwóch pozaszkolnych, bezpłatnych spotkań, podczas których uczestnicy będą przygotowywać własny film. Pierwsze z nich odbędzie się 7 września 2013 roku w godz. 12.00 - 14.00 w Piasecznie w lokalu: Pizzeria Biesiadowo Piaseczno, ul. Pawia 7 lok. 206. Warsztaty poprowadzi profesjonalista i pasjonat Jerzy Netzel – absolwent ASP w Warszawie, Wydział Rzeźby i Studium Pedagogicznego. Od 2011 roku prowadzi Warsztaty z animacji filmowej. Filmy, które współtworzył można oglądać na Discovery, History Chanel, Military Channel, Canal +. Chętni proszeni są o kontakt z organizatorem warsztatów - tel. 663 75 66 04. Osoba odpowiedzialna za projekt: Piotr Bąkowski, Asystent Starosty ds. Kultury i Sportu. Zapraszamy do prelekcji i udziału w proponowanym projekcie.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie