Informacje7 grudnia 2011, 00:00,

Kiermasz ozdób bożonarodzeniowych oraz wypieków

Fundacja dla dzieci oraz Zespół Szkół Publicznych w Józefosławiu mają zaszczyt zaprosić na KIERMASZ OZDÓB BOżONARODZENIOWYCH ORAZ WYPIEKÓW ŚWI¡TECZNYCH, który odbędzie się 10 grudnia 2011 roku w godz. od 10:00 do 14:00 w Szkole Podstawowej w Józefosławiu. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na rozwój ŚWIETLICY ARTYSTYCZNO-TERAPEUTYCZNEJ prowadzonej przez naszą Fundację oraz na potrzeby szkoły. Serdecznie zapraszamy!

KIERMASZ OZDOB BOżONARODZENIOWYCH ORAZ WYPIEKOW ŚWI¡TECZNYCH

Atrakcjami kiermaszu będą między innymi:
- możliwość nabycia pięknych, oryginalnych, ręcznie wykonywanych ozdób i dekoracji bożonarodzeniowych: kartek, choinek, świeczników, aniołków, bombek, pierniczków i innych cudności wykonanych przez podopiecznych Fundacji oraz uczniów szkoły,
- skosztowanie słodkich wypieków świątecznych,
- warsztaty florystyczne, na których dorośli i dzieci będą mogli zdobyć i udoskonalić umiejętność tworzenia stroików i bukietów świątecznych,
- warsztaty wykonywania ozdób z masy solnej przeznaczone głównie dla najmłodszych uczestników kiermaszu,
- spotkanie i zdjęcia ze Św. Mikołajem, wspólne zabawy i śpiew,
- kawiarenka,
- piękne pakowanie zakupionych ozdób,
- niespodzianki.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje7 grudnia 2011, 00:00,

Święty Mikołaj i córka Króla Zimlandii odwiedzą Ustanów

Sołectwo Ustanów, Stowarzyszenie Ustanów oraz Przedszkole Kidi serdecznie zapraszają wszystkie dzieci i ich rodziców na przedstawienie Święty Mikołaj i córka Króla Zimlandii. Spektakl odbędzie się 10 grudnia 2011 roku o godz. 10.00 w Przedszkolu KIDI przy ul. Głównej 10 w Ustanowie. Wstęp wolny. Uwaga: kapcie obowiązkowe. Serdecznie zapraszamy na przedstawienie do Ustanowa.

ŚWIęTY MIKO£AJ I CÓRKA KRÓLA ZIMLANDII
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów