Informacje6 grudnia 2012, 00:00,

Kiermasz mikołajkowo-choinkowy Suchostruga

Szkoła Podstawowa im Józefa Chełmońskiego w Suchostrudze zaprasza na KIERMASZ MIKO£AJKOWO-CHOINKOWY, który odbędzie się 9 grudnia 2012 roku w godz. 10.00-13.00 w Szkole Podstawowej przy ul. Szkolnej 20 w Suchostrudze (gmina Tarczyn, strona: www.szpsuchostruga.republika.pl). Do kupienia będą: stroiki, świeczniki, bombki, łańcuchy i inne ozdoby świąteczne. Organizatorzy zapraszają do kawiarenki na pyszną kawę i ciastko.

KIERMASZ MIKO£AJKOWO-CHOINKOWY SUCHOSTRUGA
Tematy:Tarczyn

Informacje6 grudnia 2012, 00:00,

Wystawa malarstwa Dominiki Suszczyńskiej

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zaprasza na wystawę malarstwa Dominiki Suszczyńskiej. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 7 grudnia 2012 roku o godz. 18.00 w Galerii PASAż przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle (świetlica GOK). Podczas wernisażu odbędzie się koncert piosenki francuskiej, w wykonaniu Swietłany żarczyńskiej przy akompaniamencie Piotra Piskorza. Wstęp wolny. Zapraszamy wystawę malarstwa Dominiki Suszczyńskiej.

WYSTAWA MALARSTWA DOMINIKI SUSZCZYńSKIEJ
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola