Informacje17 września 2016, 10:00,

Kiermasz Jesienny w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


17 września 2016 roku w godz. 10.00-15.30 w Józefosławiu w szkółce-ogrodzie Acrocona przy ul. Wilanowskiej 1 odbędzie się 3. Kiermasz Jesienny. Na kiermaszu będą stoiska z ekologiczną żywnością i napojami, świeże owoce i warzywa prosto z pola, miody i wszystko do spiżarni, własne wyroby cukiernicze oraz rośliny i cebulki do ogrodu.

KIERMASZ JESIENNY W JÓZEFOSŁAWIU

O godz. 13.00 odbędzie się finał konkursu na najlepszy Sąsiedzki placek ze śliwkami. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a na odwiedzjących degustacja pysznych domowych ciast. To już 2. sąsiedzki konkurs na ciasto w Józefosławiu, w zeszłym roku do konkursu na najlepszą Sąsiedzką Szarlotkę zgłosiło się aż 9 ciast! Oprócz tego w programie spacery po pięknym mateczniku szkółki Acrocona, porady na temat prac jesiennych w ogrodzie oraz planowania ogrodu, kompozycje z bylin, mała architektura i donice do ogrodu oraz koncert wiolonczelowy i pokazy taneczne.

Dla dzieci przewidziano warsztaty plastyczne związane z tematyką ogrodu oraz gry terenowe. Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Jesienny do Józefosławia! Najlepiej przyjechać rowerem lub przyjść na spacer piechotą.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 września 2016, 09:00,

Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym na hali GOSiR Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 września 2016 roku odbędzie się Grand Prix Piaseczna w tenisie stołowym, który odbędzie się na hali GOSiR w Piasecznie. Gościem specjalnym będzie aktualny Mistrz Polski Tomasz Lewandowski. Zapraszamy na Grand Prix Piaseczna.

GRAND PRIX PIASECZNA W TENISIE STOŁOWYM NA HALI GOSIR PIASECZNO

Dziewiętnasta edycja rozgrywanego w Piasecznie turnieju tenisa stołowego ma być przełomowa i przynieść wiele radości biorącym udział zawodnikom. W turnieju, w którym udział może wziąć niemal każdy (dzieci, dorośli, amatorzy, profesjonaliści), nie zabraknie atrakcji. Turniej rozgrywany będzie na całej sali GOSiR, a zawodnicy rywalizować będą na 16 stołach. Zgłoszenia w kategoriach „dzieci” i „kobiety” przyjmowane będą do godziny 9:30 (start godzina 10:00), a w kategoriach „mężczyźni” i „open” do godz. 12:30 (start godzina 13:00).

Podczas turnieju uczestnicy będą mogli zobaczyć i zagrać z najlepszymi polskim tenisistami stołowymi. Swój udział, jako gość specjalny, zapowiedział aktualny Mistrz Polski, Tomasz Lewandowski. W trakcie krótkiego pokazu zaprezentuje on wszystkim swoje umiejętności, a możliwość sparingu z mistrzem oraz zrobienie pamiątkowego zdjęcia to dodatkowa atrakcja dla startujących.

Dzięki wsparciu Gminy Piaseczno oraz lokalnych sponsorów na najlepszych czekać będą puchary, medale oraz nagrody rzeczowe i pieniężne. Podczas zawodów odbędzie się szereg pingpongowych konkursów, w których do wygrania będą vouchery do piaseczyńskich restauracji „Szara Eminencja” i „A la maison” oraz wejściówki na mecze Ligi Mistrzów w tenisie stołowym. Ponadto kącik dla małych dzieci przygotuje Akademia Lajkers. Dzięki niemu, gdy rodzice staną do rywalizacji przy stołach, ich pociechy będą mogły stawiać pierwsze koszykarskie kroki. Dzięki temu Grand Prix Piaseczna ma okazję stać się pingpongowym świętem, w którym udział mogą wziąć całe rodziny z Piaseczna i okolic.

Turniej Grand Prix Piaseczna, będzie odbywał się co miesiąc w pierwszą sobotę każdego miesiąca. Wyjątkiem jest pierwszy turniej, który zaplanowano w trzecią sobotę września.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie