Informacje13 grudnia 2013, 00:00,

Kiermasz i świąteczne warsztaty w Habdzinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 grudnia 2013 roku zapraszamy do Habdzina. Można podrzucić dzieci na warsztat, bezpłatnie zaprezentować na kiermaszu swoje wyroby oraz zakupić prezenty dla najbliższych w każdym wieku i każdej płci:) Poza tym będzie można zrobić sobie zdjęcie w bardzo niecodziennej aranżacji świątecznej, napić się kawy, zjeść coś pysznego oraz zaopatrzyć stół wigilijny w najlepsze potrawy. Zapraszamy gości i chętnych wystawców!

Kiermasz i świąteczne warsztaty w Habdzinie

10:00 - 12:00 Warsztat wyjątkowych ozdób świątecznych dla dzieci, prowadzi Zuza z zuziucha.blogspot.com, zapisy do czwartku, 30 zł/os. Przez cały dzień będzie trwać slowfoodowy KIERMASZ z prawdziwym jedzeniem: sery zagrodowe, naturalne wędliny, konfitury, oleje tłoczone na zimno oraz z rękodziełem (lampiony, zegary, unikatowe przedmioty wykonane z palet), rzemiosłem artystycznym (Fajans Włocławski ze specjalnym rabatem), pięknymi książkami dla dzieci i najlepszymi poradnikami dla dorosłych. Będzie działać warsztat mozaiki szklanej, zabawne studio fotografa, świąteczna kawiarenka. Przez cały dzień trzysowy.pl będą czytać bajki dla dzieci. Zapraszamy rodziny i singli.
autor/źródło: Pole Ruchu www.habdzin29.pl

Napisz komentarz

Informacje13 grudnia 2013, 00:00,

SO£ECKA WIGILIA W MAGDALENCE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Sołtys i Rada Sołecka Magdalenki zapraszają na sołeckie spotkanie opłatkowe dla mieszkańców Magdalenki, które odbędzie się w niedzielę 15 grudnia 2013 roku o godz. 14.00. Miejsce: Klub Magdalenka w Magdalence, ul. Lipowa 28, parter. Organizatorzy proszą mieszkańców o potwierdzenie uczestnictwa. Zapraszamy mieszkańców Magdalenki.

SO£ECKA WIGILIA W MAGDALENCE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie