Informacje11 grudnia 2013, 00:00,

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Konstancinie

Zespół Szkół Nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Konstancinie-Jeziornie (ul. Bielawska 57) - uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i rodzice zapraszają mieszkańców i sympatyków szkoły na Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w najbliższy czwartek 12 grudnia 2013 roku w godz. 16.00-19.00. Organizatorzy gwarantują wspaniałą, rodzinną atmosferę!

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Konstancinie

Kiermasz Bożonarodzeniowy program imprezy:
- prezentacja kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych oraz pokaz Fire Show
- świąteczne zakupy rękodzieła dziecięcego, kosmetyków i innych nietuzinkowych prezentów pod choinkę, a także kawiarenka ze słodkościami.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje12 grudnia 2013, 00:00,

Bajki z kliszy w Przystanku Kultura Piaseczno

Wszechnica Rodzica i Przystanek Kultura w Piasecznie zapraszają na Bajki z Kliszy pn. ZIMA LUBI DZIECI NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 14 grudnia 2013 roku o godz. 16.30 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wstęp wolny. Bajki poprzedzi koncert maluchów, uczestniczących w zajęciach Wszechnicy Rodzica o tematyce Zimowo-Bożonarodzeniowej. Zapraszamy na bajki z kliszy.

BAJKI Z KLISZY PIASECZNO
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno