Informacje8 grudnia 2017, 15:00,

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ruszamy z promocją piętnastego Kiermaszu Bożonarodzeniowego w Jazgarzewie! W tym roku impreza charytatywna w szkole w Jazgarzewie, odbędzie się 8 grudnia 2017 roku. Wszystkich, którzy chcą wspomóc akcję, podarować fanty na loterię lub wystawić stoisko podczas kiermaszu, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 602-423-558

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W JAZGARZEWIE 2017

Świąteczna akcja pomocy najuboższym - akcja charytatywna, odbywa się już od 15 lat w Zespole Szkół Publicznych w Jazgarzewie! Spędźmy razem ten piątkowy, grudniowy wieczór i po raz kolejny pomóżmy uczniom szkoły! Liczymy na Państwa pomoc i obecność! Prosimy także o udostępnianie wydarzenia oraz zapraszanie swoich znajomych do wzięcia udziału w całej akcji!

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W JAZGARZEWIE 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 listopada 2017, 18:00,

Czy będą jeszcze wolne wybory? Klub Obywatelski w Lesznowoli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Koło Platformy Obywatelskiej w Lesznowoli ma przyjemność zaprosić Państwa, na pierwszy Klub Obywatelski w Lesznowoli z udziałem Posła Andrzeja Halickiego oraz polityka i dziennikarza Krzysztofa Króla. Tematem przewodnim spotkania ma być pytanie: Czy będą jeszcze wolne wybory? Zapraszamy do dyskusji 7 listopada 2017 roku o godz. 19.00. Miejsce: Centrum Integracji Społecznej w Magdalence ul. Lipowa 17/ róg Słonecznej.

CZY BĘDĄ JESZCZE WOLNE WYBORY? KLUB OBYWATELSKI W LESZNOWOLI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie