Informacje4 grudnia 2015, 08:00,

Kiermasz Bożonarodzeniowy - świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Już po raz 13! w naszej szkole ruszy Świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom, czyli Kiermasz Bożonarodzeniowy połączony z loterią fantową, koncertem i wieloma atrakcjami. Zaczynaliśmy od 3 stoisk na korytarzu szkolnym, obecnie to piknik rodzinny połączony ze stoiskami firm, koncertem talentów, kawiarenką, kącikiem z klockami dla malucha, losowaniem cennych nagród dla uczestników. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Jazgarzewie zwracają się z serdeczną prośbą o pomoc w zgromadzeniu fantów i środków na loterię lub udział w kiermaszu przedświątecznym.

Kiermasz Bożonarodzeniowy - świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom

Podczas zeszłorocznego kiermaszu zebraliśmy, mimo kryzysu, ponad 7000 zł.to dowód, że Wszyscy macie wielkie, wrażliwe serca i nie jest Wam obojętny los naszych dzieci. Udało nam się z tych środków opłacić dzieciom wyjazdy na „zielone szkoły”, wycieczki i zajęcia dodatkowe, pomóc rodzinom naszych uczniów w trudnych sytuacjach losowych. W akcji wzięło udział wiele znakomitych firm m.in.: Auchan, Wydawnictwo Nowa Era, Lyreco, Laboratorium Kosmetyczne Dr Ireny Eris- marka Lirene,Kaufland, Sport Masters,Eveline Cosmetis, Avon, Nokia, Bank BPH- Oddział w Konstancinie,Bank Spółdzielczy Oddział w Piasecznie, Leroy Merlin, Salon Samochodowy Volkswagen - Audi – P. Wajdemajer, Hurtownia Papiernicza Alma P. Okrzeja, Hurtownia Odzieżowa P. Erden, Galeria „Artis", "Yamoo", "Norauto", Stonoga- centrum zabaw, Swoje stoiska wystawiły firmy: z bombkami, biżuterią, kwiaciarnie, galerie. Wszyscy darczyńcy są na stronie szkoły www.zspjazgazrew.pl w zakładce "kiermasz" Będę ogromnie wdzięczna, gdy przyłączycie się do akcji . Dając fanty na loterię lub wystawiając stoisko.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY - ŚWIĄTECZNA AKCJA POMOCY NAJUBOŻSZYM DZIECIOM

Zjednoczmy nasze serca ponownie już 13 raz, tym razem 4 grudnia 2015 w piątek. I Ty możesz zostać Świętym

Organizatorka
Maria Ludwicka
tel. 227567251 / 602423558

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1005
Informacje13 listopada 2015, 06:00,

Konkursy Świąteczne 2015 w Muzeum Regionalnym Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Muzeum Regionalne w Piasecznie serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z gminy Piaseczno do udziału w plastycznych konkursach świątecznych. W tym roku proponują dwa konkursy: "Bożonarodzeniowe drzewko - choinka" oraz "Kartka bożonarodzeniowa inspirowana folklorem". Organizatorzy na prace czekają do 27 listopada 2015 roku. Oficjalne ogłoszenie wyników, rozdanie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej nastąpi w Mikołajki - 6 grudnia w Muzeum Regionalnym w Piasecznie.

Konkursy Świąteczne 2015 w Muzeum Regionalnym Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Konkurs na bożonarodzeniowe drzewko adresowany jest do grup przedszkolnych z terenu Gminy Piaseczno (kategoria zbiorowa). Konkurs na kartkę bożonarodzeniową kierujemy do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu gminy Piaseczno (kategoria indywidualna). Wszystkie prace konkursowe oglądać będzie można na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w salach muzeum. Jej oficjalne otwarcie nastąpi podczas wręczenia nagród laureatom. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące konkursów znajdują się w regulaminach poniżej. W razie pytań prosimy o kontakt: 22 737 23 99.

Konkursy Świąteczne 2015 w Muzeum Regionalnym Piaseczno

Regulamin konkursu "Bożonarodzeniowe drzewko - choinka"
Regulamin konkursu "Kartka bożonarodzeniowa inspirowana folklorem"

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1582&start=45

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie