Informacje4 grudnia 2007, 00:00,

Kiermasz Bożonarodzeniowy Jazgarzew Gmina Piaseczno

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie jest już tradycją w naszej gminie. Kiermasze Bożonarodzeniowe organizowane na terenie Gminy Piaseczno, to szczególne okazje, podczas których można nabyć ciekawe i niepowtarzalne przedmioty związane ze Świętami Bożego Narodzenia i jednocześnie wspomóc ich twórców.

W najbliższy piątek 7 grudnia 2007 roku, w godzinach od 17:00 do 19:00 odbędzie się V Kiermasz Bożonarodzeniowy. Miejsce kiermaszu: Zespół Szkół Publicznych przy ul. Szkolnej 10, Jazgarzew. Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie jest połączony z loterią fantową wspieraną przez firmy odzieżowe, kosmetyczne, banki i operatorów sieci. Organizatorzy kiermaszu zaplanowali wiele atrakcji, m.in.: wystawa stoisk firm z biżuterią, aniołami, wyrobami ceramicznymi, drobiazgami na ciekawy prezent, koncert zespołu, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, kawiarenka, nauka robienia wyrobów z gliny, malowanie twarzy, wata cukrowa.

Wstęp na Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie jest wolny. Dochód z piątkowego kiermaszu, przeznaczony będzie na dofinansowanie wycieczek szkolnych i zielonych szkół dla najbiedniejszych dzieci z terenu Gminy Piaseczno. Zapraszam na Bożonarodzeniowy Kiermasz do Jazgarzewa!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje4 grudnia 2007, 00:00,

Magiczna Trupa Robinsona Bluesa oraz Mantratrans £azy

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl zaprasza 7 grudnia 2007 roku, na spektakle Teatru Wielkiego Koło: Magiczna Trupa Robinsona Bluesa oraz Mantratrans. Magiczna Trupa Robinsona rozpocznie się o godzinie 12:00, natomiast Mantratrans o godzinie 14:00 w świetlicy w £azach (ul. Przyszłości 8, £azy).

Teatr Wielkie Koło spektakl muzyczny Mantratrans

Mantratrans to poetyckie spotkanie z piątą porą roku, w muzycznej klamrze bluesa, reggae i ballady. Mantratrans jest połączeniem różnych gatunków muzycznych, tworzących spójną całość w warstwie tekstowej i muzycznej. Podczas Mantratrans wystąpią: Anna Wątroba (wokal i bębny), Agata Brzóska (wokal i gitara), Paweł Wlazło (gitara i wokal), Jacek £abacz (harmonijka, bębny), Paweł Wlazło (dźwięki), Jacek £abacz (tekst). Muzyka: Paweł Wlazło, Paweł Pelczar, oraz Jacek £abacz.

Teatr Wielkie Koło spektakl Magiczna Trupa Robinsona Bluesa

Magiczna Trupa Robinsona Bluesa to spektakl utrzymany jest w konwencji teatru w teatrze. To magiczna historia ojca Robinsona, który wraz z synem Kosmą oraz Marantą tworzy teatralną trupę wędrującą po świecie. Poznajemy ich w trakcie kolejnej wyprawy, podczas której - w swoim teatrze - opowiadają przygody żabiej królewny Rechotynki, perypetie żabiego królestwa, któremu zagraża groźny potwór żabożarłok. Wszystko opowiedziane jest w planie żywym oraz lalkowym, a ilustrowane muzycznie wszelkimi odcieniami bluesa. Występują: Anna Wątroba, Agata Brzóska lub Natalia Kubiak, Jacek £abacz, Paweł Wlazło, Zygmunt Rojek.

Zapraszamy wszystkich uczestników IV Gminnych Teatraliów i wszystkich miłośników teatru. Wstęp wolny. Informacje powiązane tematycznie: Gminne Teatralia Lesznowola, oraz Mantratrans. Informacje o Teatrze Wielkim Kole przeczytacie na: www.twk.to.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola