Informacje28 kwietnia 2007, 00:00,

Kiermasz Agencji Mienia Wojskowego w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Otrzymaliśmy mailem informację, że Przedsiębiorstwo AR MON z siedzibą w Bydgoszczy zaprasza mieszkańców gminy Piaseczno i okolic na kiermasz, który odbywa się w Gimnazjum Nr. 1 przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie. Kiermasz przeprowadzany jest w dniach 28 - 29 kwietnia 2007 roku (sobota – niedziela), w godzinach od 10:00 do 17:00.

TYTU£

W sprzedaży są między innymi artykuły pochodzące z magazynów Agencji Mienia Wojskowego, oraz wzorów umundurowania armii zachodniej: odzież, obuwie, spodnie (moro, BDU, M-65), inne. Bardzo duży wybór dla młodzieży. Najwyższa wojskowa jakość w dobrej cenie. Na kiermaszu kupisz niedostępne w codziennej sprzedaży. Do wygrania cenne nagrody. Przyjdź na kiermasz a sam się o tym przekonasz. Zapraszamy.

Informację o kiermaszu otrzymaliśmy mailem od naszego czytelnika - mieszkańca Piaseczna. Osoba chce pozostać anonimowa. Na potwierdzenie swojej informacji, osoba przesłała nam zdjęcie ogłoszenia rozwieszonego w okolicach bazaru w Piasecznie (pomniejszone zdjęcie umieściliśmy w tej informacji). Dziękujemy za informację.

Jeżeli mieszkasz w powiecie piaseczyńskim i wiesz o jakimś planowanym wydarzeniu lub wydarzyło się coś ciekawego w Twojej gminie, to prosimy o wysłanie nam informacji o tym na nasz adres email: info@powiat-piaseczynski.info Chętnie poinformujemy o tym mieszkańców naszego regionu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje29 kwietnia 2007, 00:00,

Dorota Gellner w Bibliotece Publicznej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza na spotkania z Dorotą Gellner. Zaprzyjaźniona z piaseczyńską Biblioteką Publiczną chętnie tu przyjeżdża na spotkania z dziećmi. W maju będzie dwukrotnie: 10 i 31 maja. 10 maja 2007 roku o godzinie 9:00 odbędzie się spotkanie z dziećmi w Filii Piaseczno - Osiedle ul. Szkolna 9, a o godzinie 10:45 w Oddziale dziecięcym Biblioteki ul. Kościuszki 49. Natomiast 31 maja 2007 roku Dorota Gellner odwiedzi Filie Biblioteki: w Zalesiu Górnym - spotkanie o godzinie 9:30, w Złotokłosie - spotkanie o godzinie 11:30. W czasie spotkań biblioteka organizuje kiermasze książek.

Dorota Gellner - przykładowe wierszyki, bajeczki dla dzieci

Dorota Gellner to poetka, autorka wielu książek dla dzieci, programów telewizyjnych (Tęczowa Bajeczka), słuchowisk radiowych oraz bajek muzycznych. No i oczywiście tekstów piosenek - a jest ich więcej niż sto: "Zuzia - lalka nieduża", "Zając malowany" czy "Duszki, duszki..." W 1999 roku została laureatka dorocznej nagrody literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. Dorota Gellner napisała również mnóstwo wierszy i bajeczek dla dzieci. Z książkami Doroty Gellner możecie zapoznać się na stronie: link. Dorota Gellner zdobyła wiele prestiżowych nagród literackich, a w 2005 roku została laureatką Orderu Uśmiechu. Zapraszamy na spotkanie z Dorotą Gellner.

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie