Informacje25 października 2016, 19:00,

Kiedy kończy się demokracja - spotkanie z Adamem Michnikiem w Piasecznie

25 października 2016 roku w godzinach 19:00 - 21:00 KOD Piaseczno serdecznie zaprasza na spotkanie z ADAMEM MICHNIKIEM pn.: Kiedy kończy się demokracja. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 5 w Piasecznie.

KIEDY KOŃCZY SIĘ DEMOKRACJA - SPOTKANIE Z ADAMEM MICHNIKIEM W PIASECZNIE

Adam Michnik legenda polskiego podziemia, historyk, wybitny publicysta, propagator idei wolności i demokracji, Redaktor Naczelny Gazety Wyborczej. Rozmowę będzie prowadziła Renata Kim z tygodnika Newsweek. https://www.facebook.com/events/209658806131067/

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie