Informacje12 grudnia 2007, 00:00,

KickBoxing Grand Champion Pointfighting Cup Tarczyn

W najbliższą sobotę, 15 grudnia 2007 roku, o godzinie 9:00 rozpocznie się turniej Grand Champion Pointfighting Cup w Tarczynie. Będzie to Otwarty Puchar Mazowsza Kadetów, Junorów, Seniorów Kickboxing Light-Contact And Pointfighting. W zawodach udział wezmą Mistrzowie Świata i Europy. Turniej Grand Champion Pointfighting Cup, odbędzie się w Hali sportowej przy Zespole Szkół imienia Szarych Szeregów, ul. Szarych Szeregów 8, Tarczyn. Cena biletu wstępu 5 złotych.

KickBoxing Grand Champion Pointfighting Cup w Tarczynie

KickBoxing Grand Champion Pointfighting Cup w Tarczynie adresowany jest do miłośników sztuk i sportów walki. Poprzez szeroką gamę konkurencji zapewniają dużą ilość stoczonych pojedynków i zebrania doświadczenia, także dla młodych, początkujących zawodników. Zwycięzcy rywalizacji pointfghting będą brani pod uwagę jako zawodnicy w kolejnych zawodowych Galach Pointfightingu. Organizator zapewnia okolicznościowe nagrody w konkurencjach indywidualnych i drużynowych: medale, puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe. Ponadto zostaną przyznane nagrody dla najlepszych zawodników. Organizatorami zawodów są: Uczniowski Klub Sportowy Akrobata z Tarczyna, Mazowiecki Okręgowy Związek Kickboxingu, oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie. Więcej informacji przeczytacie na stronie: www.grandchampion.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje12 grudnia 2007, 00:00,

Klub Wędrowca Koncert Adwentowy - GOK Lesznowola

Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl zaprasza serdecznie mieszkańców na koncert adwentowy: Klub Wędrowca, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 grudnia 2007 roku, o godzinie 13:00 w Kościele w Kosowie. Wstęp na koncert adwentowy jest wolny.

Klub Wędrowca Koncert Adwentowy Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola

Podczas niedzielnego koncertu adwentowego Klub Wędrowca, będzie można wysłuchać dawnych polskich pieśni na Adwent, w wykonaniu Agata Harz (śpiew), Katarzyna Brzozowska (śpiew, lira korbowa), oraz Remigiusz Mazur - Hanaj (lira korbowa, skrzypce). Zapraszam na Klub Wędrowca.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola