Informacje9 stycznia 2018, 17:00,

Kawalerzyści w Konstancinie 1945 r. - Klub Historyczno-Patriotyczny

9 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Klubu Historyczno-Patriotycznego. Tematem najbliższego spotkania będzie ofensywa styczniowa 1945 r. Armii Czerwonej i wkroczenie oddziałów Wojska Polskiego na teren gminy Konstancin-Jeziorna. Spotkania Klubu Historyczno-Patriotycznego odbywają się w każdy drugi wtorek miesiąca. Koordynatorem jest Witold Rawski. Wstęp wolny.

KAWALERZYŚCI W KONSTANCINIE 1945 R. - KLUB HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNY KONSTANCIN-JEZIORNA

Informacje11 stycznia 2018, 16:00,

Linkedin w firmie - czy warto? Lesznowolskie Spotkania Biznesowe

11 stycznia 2018 roku w godzinach 17:00 - 21:00 odbędzie się Lesznowolskie Spotkania Biznesowe nt.: Linkedin w firmie - czy warto? Miejsce: GOK Mysiadlo ul. Topolowa 2. Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola zapraszają przedsiębiorców i osoby planując założyć własna działalność gospodarcza na Lesznowolskie Spotkania Biznesowe.

LINKEDIN W FIRMIE - CZY WARTO? LESZNOWOLSKIE SPOTKANIA BIZNESOWE

Warsztat biznesowy :"Linkedin w firmie-czy warto?" poprowadzi Monika Zwierz, prezes f.Femko. Część networkingowa, podczas której każdy z uczestników będzie miał 1,5 minuty, żeby zaprezentować siebie i swoją działalność odbędzie się w drugiej części spotkania. Warto zaopatrzyć się w wizytówki. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać wysyłając maila na adres:networking.lesznowola@o2.pl lub dzwoniąc 502 277 529