Informacje22 września 2011, 00:00,

Katyń 1940 wystawa Era zadeptywania w Piasecznie

Starosta Powiatu Piaseczyńskiego Jan Dąbek, Przewodnicząca Rady Powiatu Piaseczyńskiego Maria Mioduszewska, Agencja Artystyczna, Mgr sztuki Robert Lisowski, Asystent ds. Artystycznych Stanisław Pabisiak zapraszają na wystawę: Katyń 1940 Era zadeptywania. Wystawę można oglądać do 30 września 2011 roku, w siedzibie Starostwa Powiatowego przy ul. Chyliczkowskiej 14 w Piasecznie.

Katyń 1940 wystawa Era zadeptywania w Piasecznie

Autorami instalacji prezentowanych na wystawie są panowie Robert Lisowski - inicjator wszystkich trzech edycji wystawy "Era zadeptywania" oraz pan Adam Grzegorz Raciborski ze Stowarzyszenia Pro Patria £ukawica. Wystawa "Era zadeptywania" w tym roku miała swoją trzecią edycję, a uroczyste otwarcie miało miejsce 16 września w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piasecznie. Na wystawie można obejrzeć: malarstwo, grafiki, rysunki, rzeźbę, instalacje, dokumenty, pamiątki oraz zdjęcia poświęcone wydarzeniom katyńskim i Golgocie Wschodu.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje22 września 2011, 00:00,

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria prosi o wypełnienie ankiety

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria nadstawia ucha na to, co o jego działalności myślą mieszkańcy Góry Kalwarii i okolic. Chcemy dowiedzieć się, kto odwiedza OK, jak do niego trafił i czy jest zadowolony z tego, co tam znalazł. Chcemy dowiedzieć się również, kto w OK jeszcze nie był i dlaczego. Z tą wiedzą będzie nam łatwiej planować przyszłe działania. Wypełnij ankietę na stronie internetowej: kulturagk.limequery.com