Informacje7 grudnia 2016, 18:00,

Katarzyna Miller - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gościem specjalnym Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych będzie Katarzyna Miller - psycholożka, psychoterapeutka, autorka licznych bestsellerowych książek. Spotkanie "Życie kobiety to droga tancerki i wojownika" odbędzie się w środę, 7 grudnia 2016 r. o godz. 18.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 (Hugonówka).

KATARZYNA MILLER - STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Podczas spotkania dla wszystkich otwartych kobiet zostaną poruszone niezwykle interesujące i ważne tematy, m.in.: czy i jak potrafimy godzić ze sobą wszystkie role, jak bardzo jesteśmy wszechstronne i jak sobie z tym radzimy, dlaczego czasem jesteśmy tym zmęczone i co zrobić aby cieszyć się życiem Kobiety Pozytywnie Zakręconej. Spotkanie poprowadzi Alicja Stankiewicz, koordynatorka Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych. Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 grudnia 2016, 18:00,

Warszawa Antoniego Słonimskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z okazji przypadającej w tym roku 40. rocznicy śmierci Antoniego Słonimskiego w czwartek, 8 grudnia 2016 roku o godz. 18.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 (Hugonówka) odbędzie się spotkanie z Tomaszem Lerskim i promocja jego najnowszej książki pt. Warszawa Antoniego Słonimskiego.

WARSZAWA ANTONIEGO SŁONIMSKIEGO

Podczas spotkania przypomnimy pisarza oraz spokrewnionego z nim Antoniego Marianowicza, literata i wieloletniego prezesa ZAiKS-u. Wspomnimy także o związkach obu pisarzy z Konstancinem. Dr Tomasz Lerski jest znanym varsavianistą, historykiem kultury i dziennikarzem, autorem licznych artykułów, książek i słuchowisk radiowych o dawnych firmach warszawskich, zabytkach Warszawy i jej mieszkańcach. Książka pt. Warszawa Antoniego Słonimskiego, to opatrzona przypisami i komentarzami antologia tekstów i wierszy pisarza związanych z Warszawą - miastem, w którym się urodził, kształcił, rozwijał swoją twórczość, i którego przedwojenną wielkość a następnie unicestwienie i powojenne odrodzenie miał możliwość obserwować. Partnerem spotkania jest Państwowy Instytut Wydawniczy. Podczas spotkania będzie można nabyć książkę w promocyjnej cenie. Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie