Informacje15 listopada 2015, 19:00,

Katarzyna Groniec w Piasecznie

Katarzyna Groniec znakomita artystka, wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność nie tylko za wybitne umiejętności interpretacyjne, ale także za wdzięk, ironię, liryzm, czy pazur sceniczny wystąpi w piaseczyńskim Domu Kultury 15 listopada 2015 r. Bilety w przedsprzedaży dostępne są od 19 października w cenie 40 PLN, w dniu koncertu – 45 PLN. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00 Zapraszamy na spotkanie muzyczne z Katarzyną Groniec.

Katarzyna Groniec wystąpi w Piasecznie

Katarzyna Groniec debiutowała rolą Anki w musicalu „Metro” w Teatrze Dramatycznym w 1991. Szerszej publiczności natomiast dała się poznać w 1997 r na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, gdzie wyróżniona została nagrodą Grand Prix i Nagrodą Dziennikarzy. Rok później podczas Festiwalu Młodych Talentów w Poznaniu, otrzymała główną nagrodę Festiwalu. W kwietniu 2008 r. Katarzyna Groniec otrzymała „Dyplom Mistrzostwa im Aleksandra Bardiniego” za wybitne osiągnięcia artystyczne w dziedzinie piosenki aktorskiej.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Katarzyna Groniec wystąpi w Piasecznie

„ZOO” to tytuł koncertu, którego tematem są utwory Agnieszki Osieckiej, które Katarzyna Groniec prezentuje zgodnie z własną wrażliwością artystyczną. Katarzyna Groniec występuje wraz z zespołem, w składzie: Łukasz Damrych – klawisze (aranżacja piosenek), Tomasz Pierzchniak – kontraba , Łukasz Sobolak – perkusja. Podczas koncertu prezentowane są piosenki takie jak: "Wielka woda", "Kokaina", "Dzikuska", "ZOO", "Piosenka o życiu ptasim".

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=5116
Informacje30 października 2015, 08:00,

Centrum Medyczne CMP Piaseczno otwiera nowy oddział Pawia

Szanowni Państwo, z ogromną radością zapraszamy na otwarcie nowego oddziału Centrum Medycznego CMP Piaseczno - Pawia w dniu 30.10.2015 r. w godzinach 8.00 - 18.00. Nowy oddział sieci przychodni Centrum Medycznego CMP mieści się przy ul. Pawiej 7 pomiędzy ulicami Kazimierza Jarząbka i Powstańców Warszawy, zaledwie 6 minut (4 km) od głównej siedziby mieszczącej się przy ul. Puławskiej 49, w samym sercu osiedla "Osiedle Róż".

Centrum Medyczne CMP Piaseczno otwiera nowy oddział Pawia

W dniu otwarcia nowego oddziału Centrum Medycznego CMP Piaseczno - Pawia zapraszamy wszystkich pacjentów, którzy mają złożoną deklarację POZ w ramach NFZ w sieci placówek własnych Centrum Medycznego CMP* na bezpłatne konsultacje pediatry, internisty oraz dietetyka.

Każdy z pacjentów będzie mógł wypełnić deklarację wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) w ramach NFZ. Wypełniona deklaracja uprawnia Państwa do korzystania z sieci placówek spółki Centrum Medycznego Puławska Sp. z o.o. Wypełniając deklarację w oddziale przy ul. Pawiej 7 będą Państwo mogli korzystać również z konsultacji i badań dostępnych w placówce przy ul. Puławskiej 49 w Piasecznie, a także w Warszawie (Ochota, Wola, Białołęka). Wyboru lekarza i pielęgniarki mogą Państwo dokonać bezpłatnie 3 razy w ciągu roku. Centrum Medyczne CMP dla wszystkich swoich pacjentów zapewnia również 10% rabatu na konsultacje nie objęte NFZ. Będą je Państwo mogli wykonać w dowolnej filii, dokonując zapisu w dowolnej rejestracji, a także korzystając z infolinii. Regulamin akcji.

Zapisy oraz szczegółowe informacje, można uzyskać pod numerem telefonu (22) 737 50 50 oraz poprzez kontakt e-mail: rejestracja@cmp.med.pl

*dotyczy CMP Piaseczno, CMP Piaseczno - Pawia, CMP Ochota, CMP Wola, CMP Białołęka

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019