Informacje3 czerwca 2013, 00:00,

KARUZELA KSI¡żKOWO-FANTOWA PIASECZNO

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza najmłodszych do udziału w Karuzeli Książkowo-Fantowej, która odbędzie się 4 czerwca 2013 roku w godzinach od 10.00 do 18.00. Zapraszamy do Oddziału dla dzieci, który znajduje się przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

KARUZELA KSI¡żKOWO-FANTOWA PIASECZNO
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje1 czerwca 2013, 00:00,

£OSIOWISKO RODZINNY PIKNIK W £OSIU

Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa £oś organizuje rodzinny piknik pn.: £OSIOWISKO, który odbędzie się w niedzielę 2 czerwca 2013 roku. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, które będą głównie z myślą o najmłodszych. Będzie: zjeżdżalnia i basen z piłeczkami (wstęp wolny), konie i kucyki, występy, gry i zabawy wspierane przez "łosiowe" przedszkole "Pluszowy Domek", pokaz straży pożarnych w wykonaniu gminnych jednostek OSP, pokaz tresury psów, Akademia Nordic Walking, a wszystko to w otoczeniu muzyki non-stop. Dla starszych w piwnym ogródku zadymi grill, będą domowe wypieki chleba i ciast, stoiska z upominkami i zabawkami oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy na piknik rodzinny £osiowisko 2013.

£OSIOWISKO RODZINNY PIKNIK W £OSIU
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Prażmów