Informacje4 kwietnia 2011, 00:00,

KAROL P£UDOWSKI zagra koncert w Gospodzie Zalesie

Gospoda w Zalesiu Dolnym zaprasza mieszkańców na koncert KAROLA P£UDOWSKIEGO, autora słynnego przeboju zaczynającego się od słów: WIDZę J¡, KIEDY OCZY ZAMYKAM. Koncert odbędzie się 9 kwietnia 2011 roku o godz. 20.00. Wstęp wolny. Miejsce: Gospoda w Zalesiu (Al. 3-go Maja 1, Zalesie Dolne). Zapraszamy na sobotni koncert.

KAROL P£UDOWSKI

KAROL P£UDOWSKI to piosenkarz i autor utworów. Jeden z nich, którego refren zaczyna się od słów "widzę ją, kiedy oczy zamykam", stał się turystycznym evergreen'em. Szerszej publiczności znany z wersji (niestety) discopolowej (zespół Bayer Full), popularyzowanej bez uzgodnienia. Człowiek gór (czasami żagli) oraz organizator imprez kulturalnych. Laureat wielu przeglądów i festiwali w swojej branży. Uhonorowany nagrodą publiczności na tegorocznym koncercie galowym Międzynarodowego Festiwalu Bardów. Grał m. in. ze skrzypkiem Wojtkiem Czemplikiem (dziś SDM), flecistą Stefanem Błaszczyńskim (dziś Brathanki) i gitarzystą solowym Jackiem Wolskim (dawniej Osjan).

Karol Płudowski jest obdarzony wyjątkowym głosem i zdolnościami gitarowymi. Swoich słuchaczy czasami bawi, czasem wzrusza a nierzadko daje do myślenia. Na jego repertuar składają się utwory poetyckie, autorskie, tzw. "turystyczne", a także ludowe (głównie łemkowskie). Zawsze dba o wysoki poziom artystyczny, ale przede wszystkim o prawdziwość swojego przekazu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje4 kwietnia 2011, 00:00,

9 kwietnia Wiosenny Kiermasz Świąteczny w Uwielinach

Urząd Gminy Prażmów oraz Szkoła Podstawowa w Uwielinach serdecznie zapraszają na WIOSENNY KIERMASZ ŚWIATECZNY, który odbędzie się 9 kwietnia 2011 roku od 12.00 do 16.00. Miejsce: Szkoła Podstawowa w Uwielinach (ul. Szkolna 2). Przyjdź, poznaj najbliższą społeczność mieszkańców. Organizatorzy gwarantują miłą atmosferę.

WIOSENNY KIERMASZ ŚWI¡TECZNY W UWIELINACH

W programie zaplanowano: możliwość zakupu od naszych uczniów za symboliczne kwoty zabawek, książek, filmów, gier komputerowych itp., a także klasowe kawiarenki z ciastami i słodyczami. Zapraszamy na Wiosenny Kiermasz Świąteczny do Uwielin.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów