Informacje8 stycznia 2014, 00:00,

Karnawałowe szalenstwo tanszych zakupów

Karnawałowe szalenstwo zakupowe powoli ogarnia całą Polske! Niebawem dotrze także do dwóch podwarszawskich galerii Auchan. Odbedzie sie w nich bowiem pierwszy w tym roku WIECZÓR OKAZJI. Atrakcyjne promocje, rabaty oraz wyjątkowa zabawa z bonami jako nagrodami o łącznej wartości ponad 16 tysiecy złotych czekają gości obu galerii handlowych już w najbliższy piątek.

KARNAWALOWE SZALENSTWO TANSZYCH ZAKUPÓW

Taki wieczór to okazja, aby odświeżya swoją garderobe, a także znale1a wymarzoną kreacje na karnawałowy bal. W najbliższy piątek 10 stycznia 2014 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. „Wieczór Okazji” przyniesie bowiem bogatą oferte rabatową. W wybranych sklepach obu centrów po niespotykanie niskich cenach bedzie można zakupia kreacje z jesienno-zimowych kolekcji. Rabaty i promocje z pewnością wprowadzą każdego w karnawałową atmosfere.

Promocyjne ceny, to nie jedyna atrakcja, jaka czeka tego wieczoru na klientów obu galerii. Ci, którzy najszybciej „upolują” okazje, bedą mieli dodatkowo szanse na zdobycie wyjątkowych bonów rabatowych o wartości 50 lub 100 złotych. Wystarczy, że w godzinach 18.00 – 21.00 dokonają w galerii handlowej zakupów – w CH Auchan Piaseczno za min. 200 lub 400 zł.

Ducha karnawałowej rywalizacji obudzi fakt, że zabawa kieruje sie zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”. O zdobyciu bonów decyduje zatem kolejnośa zgłoszen, a ich liczba jest ograniczona. Lączna wartośa nagród, które bedzie można zdobya podczas zabawy w obu galeriach, to 16 500 złotych!

Pierwszy w nowym roku „Wieczór okazji” odbedzie sie w piątek 10 stycznia w CH Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w godzinach 18.00 – 21.00. Na karnawałowe rabaty bedzie można również zapolowaa w 18 innych centrach handlowych Auchan w całej Polsce.
autor/źródło: Justyna Kolczynska - Public Relations CH Auchan

Informacje8 stycznia 2014, 00:00,

22. FINAL WOŚP W GÓRZE KALWARII

W ramach 22. Finału WOŚP w Górze Kalwarii odbedą sie poza uliczną kwestą dwa koncerty muzyczne, turniej bilardowy oraz zbiórka krwi. —yciodajny płyn bedzie można oddaa już w środe 8 stycznia 2014 roku w godz. 9 -13 na parkingu przy ulicy ł maja. W piątek (10 stycznia 2014) w klubie bilardowy "13" zagra zespół Manaus. Początek godz. 20:00. W sobote także w "13" odbedzie sie koncert lokalnej grupy BlueSpeaker & ZWD (rock, blues & hip-hop). Zaprezentowany zostanie nowy projekt muzyczny młodych mieszkanców Góry Kalwarii. Początek także o 20:00. Wstep na oba koncert wolny, a muzyce bedą towarzyszyły wośpowe licytacje. W niedziele (12 stycznia 2014) odbedzie sie finałowy turniej bilardowy o złote kalesony (szczegóły w lokalu). Wpisowe za udział zostanie przekazane na rzecz 22. Finału.

WOŚP W GÓRZE KALWARII

W dniu Finału na terenie gminy bedą kwestowali wolontariusze, a każdy kto zdecyduje sie tego dnia leczya zeby w Klinice Stomatologii Estetycznej Diamond Dental w Górze Kalwarii (ul. Wyszynskiego 7k, lok. 14), tym samym wesprze zakup specjalistycznego sprzetu dla dzieciecej medycyny ratunkowej oraz godną opieke seniorów. Wpływy z wizyt tego dnia zostaną przekazana na rzecz Finału. Informacja pod numerami: 22 7272790, 728 800 772. Już ruszyły wośpowe aukcje, na których m.in. do wylicytowania piłka z meczu Orły Górskiego vs Bogdan Kwapisz & Polonia Hamilton Kanada oraz zestaw rowerowy Krainy Jeziorki (mapa, przewodnik rowerowy, odblaski i kamizelki rowerowe). W dniu Finału sztab bedzie sie mieścił w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze Kalwarii w godz. od 7:00 do 17:00 (ul. Ks. Sajny 14). Wiecej o 22. Finale WOŚP na facebook: www.facebook.com/wosp.gorakalwaria

WOŚP W GÓRZE KALWARII

Manaus zespół powstał 11 lat temu na skutek spotkania sie na drodze muzycznej dwóch osób - Pawła Górskiego i Arka Zewara. Był to proces bardzo naturalny, ponieważ w każdym szczególe muzycznym byli na siebie skazani. Słuchali podobnej gatunkowo muzyki, grali inaczej na gitarach akustycznych (co jest zaletą) oraz obaj śpiewali. Z czasem do grupy dołączył Tomasz Lenart. Zespół przetrwał próbe czasu, z powodu niebanalności repertuaru i dobrych tekstów piosenek, które zawsze były bardzo ważne przy doborze repertuaru, chociaż nie brakowało zawirowan. Po kilkuset zagranych koncertach zespół śmiało można nazwaa gwiazdą lokalnych estrad i mazowieckich scen muzycznych.

WOŚP W GÓRZE KALWARII

BlueSpeaker&ZWD zespół rozpoczął działalnośa na jesieni 2012.Jesteśmy dobraną paczką czterech facetów, którzy tworzą fajną składanke rocka, punka, bluesa, reggae, oraz melancholijnych ballad. Dawniej każdy z nas grał coś innego, szybko jednak znale1liśmy wspólną droge i wypracowaliśmy charakterystyczne brzmienie zespołu. Muzyke i teksty w wiekszości tworzą Bartek z Patrykiem, jednak w proces powstawania utworów jest zaangażowany każdy członek zespołu i każdy dodaje coś od siebie.

Postanowiliśmy zrobia coś zupełnie innego , chcieliśmy zagraa koncert z kimś kto jest zupełnie odmienny od naszej muzyki i postanowiliśmy żeby, to był Przemek ZWD Zawadka. Rodzi sie pytanie: skąd pomysłż Odpowied1 jest prosta rap ma to do siebie że pozostawia za sobą jasny przekaz, a nasza muzyka jest odzwierciedleniem tego, co gra w naszych głowach, co w połączeniu tworzy niezła mieszanke.

WOŚP W GÓRZE KALWARII

Przemek ZWD Zawadka Gatunek muzyczny rap utwory z nadchodzącego projektu "unosimy sie nad miastem" + wraz z chłopakami z BlueSpeaker postanowiliśmy zrobia utwór , pomieszany z ich twórczością i moim słowem . Zagramy razem z tego wzgledu, że sie dobrze znamy a tworząc coś razem uzupełniamy sie nawzajem. Chcemy wesprzea WOŚP i specjalnie na ta okazje stworzyliśmy projekt BlueSpeaker&ZWD
autor/źródło: Arkadiusz Strzyżewski