Informacje18 sierpnia 2007, 00:00,

Karawana Europa w sobotę zatrzyma się w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Prywatny portal mieszkańców Góry Kalwarii gorakalwaria.net informuje wszem i wobec, że w najbliższą sobotę 18 sierpnia 2007 roku w Górze Kalwarii zatrzyma się Karawana Europa. Postój zaplanowany jest na skwerku przy Ośrodku Kultury Góra Kalwaria przy ulicy Ks. Sajny 14. Karawana Europa każdego zaprasza, każdemu coś da!

Podczas postoju Karawany Europa zaplanowana jest: wesoła zabawa dla dzieci i nie tylko, rozpocznie grono wspaniałych twórców i artystów ze Stowarzyszenia Klanza już od godziny 16:00 do 20:00. O godzinie 17:00 Teatr Bajlandia zaprasza na spektakl pod tytułem: Czerwony Kapturek. Natomiast o 21:00 Teatr Gry i Ludzie zaprasza na spektakl: Ballada o Janie Wnęku. Serdecznie zapraszamy w sobotę do Góry Kalwarii.

Karawana Europa

Karawana Europa to unikatowy projekt, który umożliwi mieszkańcom Województwa Mazowieckiego uczestniczenie w nowych, otwartych formach życia kulturalnego. Cykl przedstawień teatralnych oraz działań animacyjno - teatralnych z wykorzystaniem metod pedagogiki zabawy, zabaw darmowych, a także specjalistycznego sprzętu. Karawana Europy ma na celu: rozwijanie zainteresowania teatrem i sztuką środowisk lokalnych, budzenie aktywności twórczej dzieci i młodzieży, wskazanie możliwości przekształcania otaczającej nas rzeczywistości, organizowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży, a także dorosłych na zasadzie aktywnego i twórczego działania, aktywizacja i integracja małych środowisk lokalnych – ożywianie placów i skwerów w małych miejscowościach poprzez działania teatralne i parateatralne, docieranie z nowatorską ofertą kulturalno-edukacyjną do dzieci, młodzieży i rodziców z różnych środowisk - modelowanie właściwych wzorców zachowań poprzez wspólną zabawę, upowszechnianie wiedzy o kulturze innych narodów europejskich i rozwijanie u odbiorców zdolności do respektowania różnic międzykulturowych, promocja małych miejscowości na Mazowszu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje16 sierpnia 2007, 00:00,

Restauracja SPHINX w Piasecznie zamiast kolejnych bloków


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Czy Piaseczno musi być miejscem, w którym powstają tylko i wyłącznie kolejne bloki? Może wśród osób, które czytają nasz prywatny serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego znajdzie się inwestor, który zamiast kolejnego bloku zbuduje w Piasecznie Restaurację SPHINX? Myślę, że wielu mieszkańców Piaseczna byłaby zainteresowana taką restauracją.

Na stronie firmy Sfinks Polskawww.sphinx.pl jest informacja o franczyzy. W naszej okolicy nie ma jeszcze Restauracji SPHINX, a może właśnie Ty chciałbyś ją otworzyć i działać pod znaną i sprawdzoną marką, posiadasz odpowiedni kapitał i masz wybraną lokalizację, to Sfinks Polska oferuje franczyzę. Franczyzobiorca korzysta z know-how, sprawdzonych standardów oraz wieloletniego doświadczenia sieci restauracji SPHINX, działając na rynku jako niezależny przedsiębiorca. Dzięki tej współpracy obniża ryzyko związane z podjęciem nowej działalności gospodarczej i zwiększa swoją rozpoznawalność wśród Klientów i kontrahentów.

Restauracje Sphinx to synonim dobrego i zdrowego jedzenia, dużych porcji, niskich cen, charakterystycznego wystroju, profesjonalnej obsługi oraz miłej, nie zobowiązującej atmosfery, do której każdy chce powracać. SPHINX to gwarancja pysznych i przede wszystkim zdrowych, w odróżnieniu od popularnych fast-food'ów, potraw. To pewność potraw przygotowywanych na miejscu, indywidualnie dla każdego klienta z wykorzystaniem świeżych składników, bez konserwantów, z dodatkiem unikalnych ziół nadających im wyjątkowy smak.

Restauracje SPHINX w pobliskiej Warszawie są bardzo popularne i lubiane. Myślę, że wielu mieszkańców ucieszyłoby się, gdyby w Piasecznie powstałaby taka restauracja. Mam nadzieję, że się nie mylę i że może dzięki tej informacji znajdzie się osoba, która zainteresuje się tym tematem?

autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie