Informacje2 października 2016, 11:00,

Kąpiel na Morsowisku Górki Szymona


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


2 października 2016 roku w godzinach 11:00-12:00 odbędzie się pierwsza Lodowata Niedziela na Morsowisku Górki Szymona. Co prawda nie sposób spodziewać się przerębla na początku października, ale na pewno temperatura wody będzie odpowiednia, by schłodzić się wreszcie po upalnym lecie :) I odpowiednia dla tych, co to pierwszy raz zechcą zmoczyć tyłki, gdy spacerowicze będą w kurtkach i swetrach :) Przybądźcie odrobinę wcześniej, żeby się przebrać, rozgrzać czy też zdecydować na kąpiel, o 11:00 wchodzimy do wody. Zapraszamy!

KĄPIEL NA MORSOWISKU GÓRKI SZYMONA

Kamila Góreczny
facebook.com/events/1775567992692957

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 września 2016, 11:00,

Gwiazdy radzą - zdobądź książki pełne wyjątkowych porad


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W co się ubrać, aby dobrze wyglądać czy jak tanio podróżować po Europie – między innymi na te pytania odpowiedzą poradniki, które można zdobyć w wyjątkowej zabawie w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. O pełne cennych rad książki znanych osób będzie można zawalczyć już od najbliższej soboty!

GWIAZDY RADZĄ - ZDOBĄDŹ KSIĄŻKI PEŁNE WYJĄTKOWYCH PORAD

Szukasz inspiracji i rad, które pozwolą Ci zmienić życie? Znajdziesz je w wyjątkowych poradnikach, jakie będzie można zdobyć podczas zabawy w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno.

Do zdobycia będą aż 4 różne książki, napisane przez znane osoby. W książce autorstwa stylistki Mai Sablewskiej każdy znajdzie szereg porad dotyczących modnego ubioru, prezenterka pogody Omenaa Mensah zdradzi w swoim poradniku, jakie kroki powinniśmy podjąć, aby osiągnąć w życiu sukces, Jolanta Kwaśniewska podpowie, jak zadbać o prawidłową dietę i cieszyć się zdrowiem, zaś dziennikarz Jakub Porada zdradzi sposoby na tanie podróżowanie po Europie.

Aby zawalczyć o wybrany poradnik, wystarczy między 17 września a 2 października 2016 roku dokonać w sklepach galerii handlowej zakupów za minimum 200 zł i przynieść zebrane paragony do Punktu Obsługi Promocji. Do zdobycia jest łącznie aż 600 książek. Warto jednak pamiętać, że pula poradników do rozdania każdego dnia jest ograniczona, a więc zabawą kieruje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

O książki pełne porad będzie można zawalczyć między 17 września a 2 października w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ul. Puławskiej 46. Książki będzie można odebrać w Punkcie Obsługi Promocji w godzinach 15.00-18.00 (dni powszednie) oraz 11.00 - 19.00 (w weekendy). W promocji nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie