Informacje29 lipca 2014, 19:17,

KANAŁ w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców do Kina Plenerowego w Konstancinie-Jeziornie. Najbliższy seans filmowy odbędzie się 1 sierpnia 2014 roku o godz. 21.45, podczas którego będzie można obejrzeć film pt. Kanał w reż. Andrzeja Wajdy. Miejsce: Park Zdrojowy Amfiteatr w Konstancinie. Wstęp wolny. Zapraszamy do Kina Plenerowego w Konstancinie.

KANAŁ - Powstanie Warszawskie. Tragiczne losy żołnierzy oddziału AK, którzy z pozycji na Mokotowie usiłują przedostać się kanałami do walczącego jeszcze Śródmieścia. Wszystkich czeka śmierć. Dowódca "Zadra" wraca do kanału, bo oszukany przez tchórzliwego "Kulę" zostawił za sobą swój oddział. "Mądry" załamuje się, wychodzi przez właz i zostaje rozstrzelany przez Niemców. Halinka popełnia samobójstwo, "Smukły" ginie rozbrajając granaty. Ciężko ranny "Korab" i "Stokrotka" docierają resztkami sił do Wisły, ale drogę zagradza im zamykająca kanał żelazna krata.

Informacje1 sierpnia 2014, 21:30,

KANAŁ w Kinie Plenerowym w Konstancinie-Jeziornie