Informacje1 stycznia 2019, 16:00,

Kalwaryjski Rynek Noworoczny w Górze Kalwarii

1 stycznia 2019 roku o godz. 17.00 zapraszamy do wspólnego świętowania podczas którego życzenia złoży mieszkańcom burmistrz Arkadiusz Strzyżewski. Następnie zagra miejscowy zespół Air Band – wykona standardy muzyki rozrywkowej. Po występie w ogrodach klasztornych, będzie można obejrzeć niezwykle widowiskowy pokaz sztucznych ogni. Organizatorzy: Ośrodek Kultury, Urząd Gminy i Stowarzyszenie „O To Chodzi”. Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W związku z imprezą ul. Ratuszowa będzie 1 stycznia zamknięta w godz. 13.00–19.00.

Informacje2 stycznia 2019, 17:30,

Alaska - Klub Podróżnika Po Horyzont w Mysiadle

2 stycznia 2019 roku o godz. 18.30 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika Po Horyzont - Alaska. Spotkanie z Sebastianem Bielak. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Alaska - Klub Podróżnika Po Horyzont w Mysiadle

Sebastian R. Bielak – doktor nauk technicznych, fotograf, wykładowca, autor książek, wystaw fotograficznych oraz ponad setki artykułów i reportaży o tematyce przyrodniczej lub podróżniczej. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowskiej. Z wykształcenia inżynier, ale z zamiłowania przyrodnik i podróżnik zafascynowany dziką przyrodą Alaski.
Prowadzi stronę internetową poświęconą przyrodniczym podróżom po Polsce i świecie www.sebastianbielak.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie