Informacje1 stycznia 2018, 16:00,

Kalwaryjski Rynek Noworoczny 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 stycznia 2018 roku o godz. 17.00 odbędzie się Kalwaryjski Rynek Noworoczny w Górze Kalwarii. Podczas wydarzenia odbędzie się: pokaz sztucznych ogni, życzenia noworoczne Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz koncert noworoczny - Air Band.

KALWARYJSKI RYNEK NOWOROCZNY

Wspólne świętowanie rozpocznie się przed ratuszem od życzeń, które złoży mieszkańcom burmistrz Dariusz Zieliński. Następnie na rynku wystąpi Air Band. To zespół grający na instrumentach dętych przeboje muzyki rozrywkowej. Składa się przede wszystkim z mieszkańców naszej gminy. W Nowy Rok grupa wykona m.in. świąteczne hity (np. „Last Christmas” zespołu Wham! i „Jest taki dzień” Czerwonych Gitar). Po koncercie zgromadzeni przeniosą się do pobliskich ogrodów klasztornych, by podziwiać pokaz sztucznych ogni.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 stycznia 2018, 12:00,

Noworoczny koncert kolęd Bóg się rodzi w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 stycznia 2017 roku o godz. 13.00 zapraszamy na noworoczny koncert kolęd Bóg się rodzi przy dźwiękach bandury w Kościele Matki Bożej Rodzicielki (ul. Słoneczna 20) w Konstancinie. Koncert w wykonaniu Classic Angelicus: Aleksandra Jurkowskiego oraz Natalii Jurkowskiej. Koncert kolęd poprzedzi Msza Święta o godzinie 12.00. Wstęp wolny.

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD BÓG SIĘ RODZI W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie