Informacje15 lipca 2018, 13:00,

Kalwaryjski Rynek Letni 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 lipca 2018 roku zapraszamy na Kalwaryjski Rynek Letni. W programie dmuchańce, animacje, gry i zabawy dla najmłodszych, a dla nieco starszych spora dawka dobrej muzyki. Podczas wydarzenia odbędzie się piknik rodzinny, koncert zespołu Biały Kot oraz wystąpi Leliwa Jazz Band (muzyka swingowa lata 20. i 30.). Szczegóły na poniższym plakacie:

KALWARYJSKI RYNEK LETNI 2018

BIAŁY KOT zespół swobodnie porusza się w wielu stylach muzycznych dzięki czemu znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej nabierają zupełnie nowego charakteru. W bogatym repertuarze znajdują się utwory z pierwszych miejsc światowych list przebojów jak i te, które od zawsze pozostają nam bliskie. Występują: Anna Rydz - wokal. Prężnie działa na warszawskiej scenie muzycznej, grając od lat z wieloma zespołami cover’owymi Andrzej Kochański - absolwent szkoły muzycznej II stopnia w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im Krzysztofa Komedy w Warszawie w 2016 r. Członek wielu projektów muzycznych zarówno cover’owych jak i autorskich. Leszek ‘Halina’ Halik - edukację muzyczną rozpoczął w PSM I ST im. Witolda Lutosławskiego w Pruszkowie. Jest absolwentem szkoły muzycznej I i II stopnia im. K. Komedy w Warszawie. Udziela się w licznych projektach artystycznych Michał Raczyński - unikat na skalę światową – śpiewający basista. Doświadczenie zdobywał w licznych projektach autorskich dostrzeżonych przez takie programy jak Fabryka Gwiazd. Członek licznych zespołów cover’owych Tomasz Zachara - absolwent II stopnia ogniska muzycznego im. Stanisława Moniuszki. Dalsze wykształcenie zdobywał pod okiem muzyków z Opery Narodowej. Finalista Warsaw Drum Festival 2016.

LELIWA JAZZ BAND zespół mający bogatą historię i wiele osiągnięć na swoim koncie. Jest laureatem nagrody „Złota Tarka 2005” zdobytej na XXXV Old Jazz Meeting w Iławie, a także zwycięzcą kilku innych konkursów jazzu tradycyjnego, m.in.: Konkursu im. Bogdana Styczyńskiego (2005), Konkursu „Złoty Skarabeusz” im. Henryka Majewskiego (2006).Tworzą go niezwykle sympatyczni ludzie, ludzie z pasją, a ich koncerty niejednokrotnie zachwycają nowymi projektami. Zapowiada się wspaniały koncert:)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 lipca 2018, 08:00,

Wycieczka rowerowa z przeprawą promem i postojem nad rzeką Świder - Chodź na rower


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy Was na kolejną wycieczkę rowerową z cyklu "Chodź na rower". W najbliższą niedzielę 15 lipca 2018 roku o godz. 10.00 zainteresowane osoby wybiorą się na drugą stronę Wisły. Będzie to wycieczka rowerowa z przeprawą promem i postojem nad rzeką Świder.

WYCIECZKA Z PRZEPRAWĄ PROMEM I POSTOJEM NAD RZEKĄ ŚWIDER - CHODŹ NA ROWER

Trasa do pokonania to około 80 km. Tempo jazdy, będzie trochę szybsze niż na wcześniejszych wycieczkach, około 20 km/h. Spokojnie! Nie będzie to wyścig na czas. W związku z długością trasy i ograniczeniami czasowymi, na tej wycieczce nie przewidujemy dłuższej przerwy na ognisko, jak to zawsze bywało. Będzie za to regeneracyjny półgodziny postój. Prosimy o zabranie ze sobą prowiantu (kanapek) oraz słodkości z dużą ilością kalorii. Będziemy przeprawiać się promem w Gassach i opłaty związane z tym, każdy rowerzysta pokrywa indywidualnie.

Link z planowaną trasą przejazdu https://www.gpsies.com/map.do?fileId=yqvixuxeoveeywhm

Jeżeli w niedzielę będzie padać, przełożymy wycieczkę na inny termin (w sierpniu). To jest za długa trasa żeby jechać w deszczu, chodź znamy takich, których nic nie zatrzyma.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie