Informacje6 grudnia 2018, 00:00,

Kalendarium wydarzeń Centrum Kultury Piaseczno w grudniu 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Grudzień wypełniony jest po brzegi kulturą. Warto zapoznać się z kalendarium wydarzeń Centrum Kultury Piaseczno, które zostało przygotowane na grudzień 2018 roku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kliknij na plakat, aby go powiększyć:

KALENDARIUM WYDARZEŃ CENTRUM KULTURY PIASECZNO W GRUDNIU 2018

Kalendarium grudzień 2018 do pobrania (pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 grudnia 2018, 13:00,

Szewc Dratewka Teatr Rozrywki Trójkąt - Bajkowa Niedziela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

2 grudnia 2018 roku o godz. 14.00 i 16.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Teatr Rozrywki Trójkąt ze swoim spektaklem "Szewc Dratewka". Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Bilety w cenie 10 zł. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona.

Szewc Dratewka Teatr Rozrywki Trójkąt - Bajkowa Niedziela  w Piasecznie

„Szewc Dratewka” to z humorem opowiedziana historia dzielnego szewca, ratującego królewnę od śmierci w paszczy smoka, lecz jednocześnie zaskakująca dodatkowymi niestandardowymi wątkami i wciąganiem widowni w akcję sztuki. Spektakl w wysokim stopniu angażuje małych widzów, współpracujących bardzo intensywnie w misji pokonania smoka. Blisko 50% czasu trwania spektaklu zajmują interakcje z dziećmi, a akcja jest żywa i dynamiczna, zabawna. Kostiumy w średniowiecznej stylistyce i muzyka w stylu folk. Obsada: Beata Beling, Artur Beling, Ludwik Schiller. Muzyka: Artur Beling. Zapraszamy.

Szewc Dratewka Teatr Rozrywki Trójkąt - Bajkowa Niedziela  w Piasecznie_1

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie