Informacje18 listopada 2017, 15:30,

Kabaret Skeczów Męczących w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 listopada 2017 roku o godz. 16:30 w Górze Kalwarii wystąpi Kabaret Skeczów Męczących. Miejsce: GOK Góra Kalwaria przy ul. por. J. Białka 9. Bilety 60 zł do nabycia w kasie Ośrodka.

KABARET SKECZÓW MĘCZĄCYCH W GÓRZE KALWARII

Kabaret Skeczów Męczących - Pod Prądem / Po niezwykle udanym roku 2016 Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność nietuzinkowe postacie, grane przez Jarosława Sadzę, a przede wszystkim nowe, nie emitowane w telewizji skecze. To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. Pod prądem ma być też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Wśród premierowych skeczy oraz uwielbianych hitów możecie być pewni, że pojawi się cała masa nieposkromionej improwizacji, niezaplanowanej zabawy z publicznością i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Podłącz się do nas i daj się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy myślisz, że już nic cię nie zaskoczy, my włączamy drugą taryfę i ile elektrownia dała. A na bis, Herbatka z prądem, kabaretowy przebój minionego roku - Chrzciny, w wersji jakiej jeszcze nie widziałeś.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 listopada 2017, 16:00,

Zakochany kundel - Klub Filmowy Dla Dzieci Nowa Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 listopada 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy do Klubu Filmowego Dla Dzieci w Nowej Iwicznej na film Zakochany Kundel. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Nowej Iwicznej, ul. Zimowa 25 c. Zapraszamy dzieci na bajkę do klubu filmowego w Nowej Iwicznej.

ZAKOCHANY KUNDEL - KLUB FILMOWY DLA DZIECI NOWA IWICZNA

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

ZAKOCHANY KUNDEL - Lady, urocza i dobrze sytuowana cocker-spanielka, spotyka Trampa, bezpańskiego kundla. Tramp jest powszechnie znany i szanowany za swą pomysłowość i odwagę, ale z początku nie wpada w oko dumnej suczce. Jednak udaje się mu zyskać serce Lady dzięki romantycznym kolacjom na tyłach włoskiej knajpki i wspólnym ucieczkom przed hyclem. Wszystko układa się dobrze dopóki Lady nie zostaje w końcu złapana przez hycla...

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie