Informacje23 stycznia 2017, 19:00,

Kabaret Dno wystąpi w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na występ kabaretu Dno, który odbędzie się w poniedziałek 23 stycznia 2017 roku o godz. 19.00. Bilety w cenie 30 złotych w przedsprzedaży do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie, ul. Juliana Stępkowskiego 17, pok. 101. W dniu występu – 35 zł. Informacje pod numerem tel. 22 715 79 62 Zapraszamy.

KABARET DNO WYSTĄPI W TARCZYNIE
Kabaret DNO jest formacją inną niż wszystkie. Od zawsze oddani jednej idei – nieprzeciętna ilość gadżetów i rekwizytów, dużo muzyki i ma być dynamicznie… cholera jasna! Sami sobie czasem pod prąd a szczególnie z prądem (230V). Od 1996 roku DNO reprezentuje jeden nurt, własny. Jedyny kabaret uprawiający zawodowo „recykling artystyczny”. Została Ci folia malarska, masz puste puszki po farbie, kable, rurki i węże ogrodowe wyrzucasz na śmietnik? W tym wypadku NIE! Te wszystkie przedmioty oraz wiele więcej dostają drugie życie, drugą młodość a wszystko wedle zasady: „to się może przydać”. Kabaret Dno występuje w składzie: Jarosław Cyba, Adam Mrozowicz, Wojciech Stala.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 stycznia 2017, 10:00,

Zaczytaj się w Piasecznie - Paweł Górski przeczyta dzieciom


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

26 stycznia 2017 roku o godzinie 10:00 zapraszamy do Oddziału dla dzieci i młodzieży Biblioteki Głównej na kolejne spotkanie w ramach akcji "Zaczytaj się w Piasecznie". Tym razem naszym gościem będzie Paweł Górski, autor tekstów piosenek i muzyk zaprawiony w czytaniu i interpretacji literatury dziecięcej. Serdecznie zapraszamy!

ZACZYTAJ SIĘ W PIASECZNIE - PAWEŁ GÓRSKI PRZECZYTA DZIECIOM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie