Informacje25 lutego 2013, 00:00,

KABANOS AKUSTYCZNIE W PIASECZNIE

1 marca 2013 roku o godz. 20.00 odbędzie się wieczór z Kabanosem w ramach akustycznej trasy promującej płytę Na Pudle! Koncert odbędzie się w 8 Ball Club przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie. Bilety w klubie - 20zł, bilety w dniu koncertu - 30zł, zakończenie sprzedaży - 28 luty 2013 roku. Kabanos zagra unplugged prawie wszystkie swoje największe przeboje. To seria ekskluzywnych wyjątkowych koncertów na których będziesz bliżej suchego i pomarszczonego Kabanosa niż kiedykolwiek. Zapraszam na koncert Kabanosa w Piasecznie.

KABANOS AKUSTYCZNIE W PIASECZNIE

KABANOS to ewenement polskiej sceny niezależnej, zespół taki sam jak żaden. Grupa bez podpisanego kontraktu i wsparcia wytwórni muzycznych ma już w całej Polsce rzeszę wielbicieli. Powoli stają się prawdziwą gwiazdą sceny alternatywnej będącą w opozycji do masowych mediów i popkultury. Mają na swoim koncie kilka udanych tras koncertowych i dwie wydane (w tym jedna sprzedana w całym nakładzie) płyty. Kabanos wystąpi w składzie: Mirek £opata – gitara solowa, Zenek Kupatasa – wokal, Lodzia Pindol – gitara rytmiczna, Ildefons Walikogut – bas, Witalis Witasroka – bembenek. Strona: www.kabanos.net

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje25 lutego 2013, 00:00,

Spotkanie z Jakubem Radziejowskim Patagonia, Alaska, Karakorum - Klub Podróżnika Konstancin

Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna serdecznie zaprasza na spotkanie z Jakubem Radziejowskim. Spotkanie odbędzie się w środę 27 lutego 2013 roku o godz. 19.00 w KDK przy ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny! Zapraszamy na pokaz slajdów Jakuba Radziejowskiego z jego zeszłorocznej wyprawy do Patagonii. Pod koniec 2012 roku wraz z Marcinem Tomaszewskim jako pierwsi Polacy zdobyli drogą klasyczną legendarny szczyt Cerro Torre. Jakub Radziejowski jest obecnie jedynym Polakiem, który zdobył dwa najsłynniejsze patagońskie szczyty - Cerro Torre i Fitz Roy.

SPOTKANIE Z JAKUBEM RADZIEJOWSKIM W KLUBIE PODRÓżNIKA KONSTANCIN - WYPRAWY WSPINACZKOWE PATAGONIA, ALASKA, KARAKORUM

Jakub Radziejowski to socjolog z wykształcenia, alpinista, maratończyk, fotograf, redaktor i dziennikarz. Warszawiak z zamiłowania. żona, dwóch synów. doświadczony taternik i wspinacz skałkowy, autor tekstów publikowanych w Górach. Instruktor wspinaczki sportowej. Od 2007 roku prezes Uniwersyteckiego Klubu Alpinistycznego w Warszawie; redaktor naczelny ukazującego się od 1997 roku biuletynu UKA - "BUKA". Współpracownik pism outdoorowych polskich i zagranicznych. Wspina się od 17 lat, ma na koncie wspinaczki w Tatrach, Dolomitach i Alpach, brał udział w kilku wyprawach: Alaska (2002), Patagonia (2004, 2012), Karakorum (2006), Nepal (2008).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna