Informacje14 marca 2018, 17:58,

K jak Kajaki = przygoda rekreacja i sport - publikacja


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


kajakkajaki to nie tylko spływy kajakowe, to także profesjonalnie organizowane eventy rekreacyjno-sportowe. Otaczając się ludźmi z pasją stworzyli oryginalne zawody pn. amatorskie kajakowanie. W malowniczej scenerii Górek Szymona koło Piaseczna na akwenie wodnym AMO przygotowali arenę zmagań dla ludzi lubiących dobrą zabawę, zdrową rywalizację oraz super nagrody... K jak Kajaki przygotowali publikację drukowaną, która przedstawia ich ofertę, natomiast nam udało się dotrzeć do wersji elektronicznej i zachęcamy do zapoznania się z zawartością: kajakkajaki przygoda rekreacja i sport (.pdf)

K JAK KAJAKI = PRZYGODA REKREACJA I SPORT - PUBLIKACJA

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Dwa lata temu po raz pierwszy wśród miłośników pływania kajakiem zorganizowali INDYWIDUALNE zawody w amatorskim kajakowaniu. Na czterech specjalnie przygotowanych torach odbyło się 7 konkurencji z udziałem zarówno kobiet jak i mężczyzn. Rok później oprócz zawodów indywidualnych zorganizowali DRUŻYNÓWKĘ. Nie spoczywają na laurach i w roku 2018 serdecznie zapraszają na trzy imprezy sportowe w amatorskim kajakowaniu: INDYWIDUALNE, DRUŻYNÓWKA, WODNY ELIMINATOR 4 PĘTLE. Więcej informacji na stronie internetowej: www.kajakkajaki.pl oraz na fb: facebook.com/Jakkajaki/

Wątek o organizowanych zawodach na naszym forum mieszkańców: zawody kajakowe.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 marca 2018, 18:00,

Syria - Klub Podróżnika w Konstancinie Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 marca 2018 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Klubu podróżnika nt. "Syrii". Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa15, Konstancin Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy. Na spotkaniu nie zabraknie imponujących zdjęć Syrii, które będą uzupełnione komentarzem autorki Natalii Żurawskiej. Podróżniczka studiowała w Syrii przed wojną, a obecnie jest tłumaczem języka arabskiego. Zapraszamy na podróż od Morza Śródziemnego do Euftatu, od Aleppo do Wzgórza Golan, która przybliży nas do historii wielonarodowego i wielokulturowego kraju.

SYRIA - KLUB PODRÓŻNIKA W KONSTANCINIE JEZIORNIE

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie