Informacje26 października 2011, 00:00,

Już otwarta 5 filia Centrum Medycznego CMP na Ursynowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Sieć medyczna CMP Centrum Medyczne uruchomiła nową przychodnię na warszawskim Ursynowie – CMP Ursynów. To już piąta placówka! Pozostałe mieszczą się w Piasecznie, na warszawskiej Ochocie, Białołęce oraz w Śródmieściu na ulicy Chmielnej. Nowa przychodnia mieści się w biurowcu galeria Ken Center przy ulicy Ciszewskiego 15 (koło Leclerca).

Przychodnia ma blisko 250 m2 i znajduje się w niej 8 gabinetów. CMP Ursynów będzie oferowało opiekę ginekologa, urologa dermatologa, chirurga, pediatry, internisty, okulisty, neurologa, laryngologa, kardiologa, ortopedy, ortopedy dziecięcego, alergologa, lekarza medycyny pracy, endokrynologa, stomatologa, stomatologa dziecięcego, ortodonty.

W CMP Ursynów będzie można wykonać EKG, spirometrię, USG (nowoczesny aparat Siemens), komplet badań laboratoryjnych, a także drobne zabiegi z zakresu chirurgii, ginekologii, dermatologii i dermatologii estetycznej.

Mamy nadzieję, że otwarcie już piątej filii pozwoli wielu naszym Klientom Instytucjonalnym jak również naszym nowym i stałym Pacjentom indywidualnym, wybrać jedną z lokalizacji, najbardziej dogodną dla siebie. Liczymy również na Państwa sugestie, pomysły, wskazówki, które pozwolą CMP sprostać oczekiwaniom naszych Pacjentów.

Drodzy Państwo już niebawem poinformujemy Was również o wielkim otwarciu CMP Ursynów, podczas, którego będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji medycznych, badań diagnostycznych, konsultacji stomatologa. Zapewnimy również wiele atrakcji dla dzieci w tym udział klauna, karykaturzysty. Nie zabraknie również niespodzianek dla dorosłych w tym spotkanie z aktorami.

Zapraszamy już dziś do uważnego śledzenia naszej strony i kontaktu z Centrum Medycznym CMP!

CMP Ursynów (Galeria KEN Center)
ul. Ciszewskiego 15, 02-777 Warszawa
Tel. 22 208 91 20
ursynow@cmp.med.pl
nr infolinii 801 412 414
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 października 2011, 00:00,

Cyrk Zalewski odwiedzi Piaseczno - zaproszenie na występ


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

30 października 2011 roku o godz. 14:00 i 17:00, odbędą się pokazy cyrkowe w Piasecznie, podczas którego zaprezentuje się Cyrk Zalewski. Miejsce postoju cyrku i występów: róg ul. Wojska Polskiego i Okulickiego w Piasecznie. Osoba dorosła, może wprowadzić 2 osoby do lat 10 - bezpłatnie. Młodzież do lat 17 płaci 20 zł. Cyrk ogrzewany.

Cyrk Zalewski w Piasecznie

Cyrk Zalewski (www.cyrk-zalewski.com.pl) wśród atrakcji programu znajdą się pokazy: akrobatów na linie, egzotycznych zwierząt (papugi, małpki, węże, lwy, wielbłądy, alpaki, kozy, owce, gołębie, konie palomino). Pod kopułą cyrku zobaczycie: gimnastykę na szarfach. Wystąpi clown z Italii, będzie można obejrzeć iluzję, hulla-hoop, oraz wiele innych atrakcji. Serdecznie zapraszamy na występ cyrku w Piasecznie!
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie