Informacje6 września 2014, 14:00,

Justyna Steczkowska wystąpi na ostatnim pikniku lata w Konstancinie-Jeziornie

Konstanciński Dom Kultury, Polskie Sieci Elektroenergetyczne oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin- Jeziorna serdecznie zapraszają na ostatni piknik lata, który odbędzie się 6 września 2014 roku o godzinie 14:00. Podczas pikniku organizatorzy zapewnią wiele atrakcji dla najmłodszych : warsztaty, animacje dmuchane zabawki, na koniec imprezy koncert gwiazdy Justyny Steczkowskiej (godzina 19:00). Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców do Amfiteatru w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie.

Justyna Steczkowska

Informacje5 września 2014, 18:00,

Wystawa Światłocień w Zalesiu Górnym

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza na wernisaż prac artystów z Nieformalnej Grupy Twórczej Światłocień, który odbędzie się w piątek 5 września 2014 roku o godz. 18.00. Miejsce: Filia Biblioteki przy ul. Wiekowej Sosny 4 w Zalesiu Górnym. Wystawę będzie można oglądać do 3 października 2014 roku. Nieformalna Grupa Twórcza Światłocień www.swiatlocien.org