Informacje20 czerwca 2008, 00:00,

Jubileuszowy Koncert Symfoniczny X lat Parafii Józefosław

Kościół pw. Św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu oraz Stowarzyszenie Miłośników Muzykie Klasycznej Con Fuoco serdecznie zapraszają na Jubileuszowy Koncert Symfoniczny X lat Parafii Józefosław, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 22 czerwca 2008 roku, o godzinie 19:00 w Kościele pw. Św. Józefa Opiekuna Pracy przy ul. Ogrodowej 3 w Józefosławiu. Mecenat kulturalny nad koncertem objął: Starosta Piaseczyński, Wójt Gminy Lesznowola oraz Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.

JUBILEUSZOWY KONCERT SYMFONICZNY X LAT PARAFII JÓZEFOS£AW

Wykonawcy Jubileuszowego Koncertu Symfonicznego na X lat Parafii Józefosław: Orkiestra Symfoniczna i Chór CON FUOCO w składzie: Andrzej Sochocki (Dyrygent), Marta Mularczyk (Sopran), Daniel Woźniak (Tenor), Krzysztof Chalimoniuk (Bas). Więcej informacji na temat Chóru Con Fuoco, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.confuoco.eu W programie niedzielnego koncertu usłyszymy: L. van Beethoven (1770-1827) V Symfonia c-moll cz. I, F. Schubert (1797-1828) Msza G-Dur D.167, J. Busto (1949) Ave Maria, P. Czajkowski (1840-1893) Suita z baletu Dziadek do Orzechów uwertura Walc Kwiatów, J. Rutter (1945) Pieśni: All things bright and beautiful, For the beauty of the earth, God be in my head, The Lord bless you and keep you. Wstęp na koncert jest wolny. Zapraszamy na Jubileuszowy Koncert Symfoniczny w Józefosławiu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje18 czerwca 2008, 00:00,

Pożar w sklepie TESCO przy Kusocińskiego w Piasecznie

Informujemy, że dziś 18 czerwca 2008 roku, około godziny 7:20 zapalił się TESCO przy Kusocińskiego w Piasecznie. Pożar gasiły cztery jednostki straży pożarnej. Akcja gaszenia pożaru, trwała do godziny 8:20. Spaleniu uległy przewody elektryczne pod dachem, otulina oraz około 5 m2 podwieszanego sufitu ze styropianu. Nie ma poszkodowanych osób, są jednak straty, które wstępnie oszacowano na 50 tys. zł. Prawdopodobną przyczyną pożaru w sklepie Tesco, było zwarcie instalacji elektrycznej. O pożarze w Tesco, poinformował nas Jacek na forum e-mieszkańców: Pożar w Tesco przy Kusocińskiego.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno