Informacje22 stycznia 2016, 18:00,

Jolanta Szwalbe spotkanie autorskie w filii Biblioteki Zalesie Górne

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Jolantą Szwalbe, które odbędzie się w piątek, 22 stycznia 2016 roku o godz. 18:00 w Filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno - Zalesie Górne, Wiekowej Sosny 4. Szczegóły spotkania na plakacie:

JOLANTA SZWABLE SPOTKANIE AUTORSKIE W FILII BIBLIOTEKI ZALESIE GÓRNE

Jolanta Szwalbe jest łodzianką, autorką bardzo inspirujących antologii cytatów i pierwszą edytorką. W 2008 roku otworzyła własne wydawnictwo im. Benjamina Franklina. Jego nakładem wydane zostały: "Myśl i działaj dla przyszłości"- 900 inspirujących myśli min. o: pieniądzach, decyzjach, czasie, przyszłości, sukcesie, starości, życiu... "Złap na zawsze wiatr w żagle"- 1000 inspirujących myśli, które mają rozbudzić w tobie ducha przedsiębiorczości" oba zbiory z przedmową p. dr Ewy Lisowskiej; "Wyrusz w drogę"- 900 inspirujących myśli Jana Pawła II min. o: działaniu, człowieku, życiu, miłości, kobiecie,młodości, starości, pracy, kulturze, cywilizacji miłości... z przedmową red. Ewy Karabin z Więzi; "Sekrety istnienia" - 900 inspirujących myśli jak odnaleźć źródło radości i życia oraz z wdziękiem się zestarzeć- z przedmowa p. Zuzanny Celmer; "Sto i więcej lat w aktywności" - 900 inspirujących cytatów, które rozbudzą w Tobie życiowe pasje, z przedmową prof.Zdzisława Ryna. Spotkania autorskie mają formę bardzo inspirujących prelekcji. Swoje zbiory p. Joanna Szwalbe kieruje do wszystkich bez względu na wiek i płeć. Szczególną grupą docelową są osoby 50+. To właśnie dla nich spotkanie zatytułowane zostało "Nie starzeje się ten kto nie ma na to czasu" Autorka antologii wykładała w ponad 200 Uniwersytetach Trzeciego Wieku, a także w 60 bibliotekach. Jej misją jest inspirować do aktywności, dawać radość, dobrą energię ale i nadzieję, że można przezwyciężyć najgorszą sytuację w życiu. Pani Jolanta dużo cytuje, ale opowiada też anegdotki i śmieszne historie z życia autorów cytatów. Zawsze wozi ze sobą książki, które oczywiście można nabyć po spotkaniu oraz otrzymać osobistą dedykację.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

JOLANTA SZWALBE

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11708