Informacje30 czerwca 2019, 07:00,

Joga w Parku Józefosław


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


30 czerwca 2019 roku w godz. 9.00-10.00 zapraszamy na zajęcia jogi. Zajęcia będą w wybrane niedziele i przy dobrej pogodzie. Przynieś swoją matę, koc lub duży ręcznik i ubierz się wygodnie. Łagodne zajęcia jogi skierowane są do wszystkich, bez względu na wiek i stopień zaawansowania. Wstęp wolny. Miejsce: Park w Józefosławiu (okolice boiska). Serdecznie zapraszamy.

Joga w Parku Józefosław

Od prowadzącej zajęcia: joga zagościła w moim życiu czternaście lat temu. Ukończyłam nauczycielski kurs Ashtanga Yoga w Indiach oraz Vinyasa Yoga w Warszawie, uczestniczyłam w wielu warsztatach ze znakomitymi nauczycielami. Nieustannie się uczę i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Obecnie prowadzę zajęcia w Yoga Republic.

Wydarzenie na fb: www.facebook.com/events/305227343704477/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 czerwca 2019, 12:20,

Sobota z kolejką wąskotorową


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 czerwca 2019 roku o godz. 14.20 zapraszamy na wycieczkę z Kolejką Wąskotorową. Przejazd kolejką na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. W trakcie postoju na polanie w Runowie (ok. 2,5 h) ognisko. Zapewniamy (oddzielnie płatne) catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą i bryczką konną. Rezerwacja oraz zakup biletów na stronie: www.bilety.kolejka-piaseczno.pl

Sobota z kolejką wąskotorową
foto: archiwum Piaseczyńsko-Grójeckie Towarzystwo Kolei Wąskotorowej

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie