Informacje4 sierpnia 2007, 00:00,

Jobs4Europe - spotkanie rekrutacyjne w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W następną sobotę 11 sierpnia 2007 roku, w godzinach od 9:00 do 18:00, firma Jobs4Europe organizuje spotkanie rekrutacyjne w Piasecznie. Spotkanie odbędzie się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji GOSiR w Piasecznie, przy ulicy Gen. Wł. Sikorskiego 20. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 784-110-605.

Jobs4Europe ma za zadanie znaleźć prawie 100 osób na miejsca pracy w zagranicznej firmie znajdującej się w Piasecznie, z wykształceniem technicznym, informatycznym, oraz osoby niewykwalifikowane. Jobs4Europe serdecznie zaprasza na spotkanie rekrutacyjne w Piasecznie.

Ogłoszenie o spotkaniu rekrutacyjnym ukazało się w gazecie podwarszawskiej Echo Piaseczna (nr 7, lipiec 2007). W ogłoszeniu prasowym zabrakło mi bardziej szczegółowych informacji o tej zagranicznej firmie, która znajduje się w Piasecznie. Sprawdziłem stronę firmy Jobs4Europe www.jobs4europe.co.uk. Po ofertach pracy, jakie znalazłem na ich stronie wynika, że tą tajemniczą firmą jest chyba SACEL Polska www.sacel.com.pl, której siedziba znajduje się przy ulicy Puławskiej 34. Firma Sacel Polska, to polsko-francuska spółka działająca na rynku telefonów GSM. Na stronie Jobs4Europe są ich oferty pracy, na stanowiska: Kierownik warsztatu, Lider zmiany warsztat, Operator napraw mechanicznych, Specjalista IT, Technik. Natomiast na stronie SACEL Polska zainteresowane osoby znajdą kolejne oferty pracy. W celu uzyskania więcej szczegółowych informacji, osoby zainteresowane spotkaniem rekrutacyjnym powinny zadzwonić pod numer telefonu: 784-110-605.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje4 sierpnia 2007, 00:00,

Pies pozostawiony na wyspie znalazł nowy dom


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Dzięki mieszkance Zalesinka udało się uratować psa, którego bezduszny pan podrzucił na wiślaną wyspę. Pies nie był w stanie przedostać się na brzeg. Wędkarz widząc tego samego zwierzaka w tym samym miejscu kolejny raz zaalarmował rodzinę, ta gazetę, Policję i WOPR.

Tylko determinacja WOPR'owców doprowadziła do szczęśliwego finału. Okazało się, że pies przebywał na wyspie daleko poza rejonem Góry Kalwarii, na wysokości Podgórzyc. Nie pies, ale młoda suczka znalazła przytulny kąt w Zalesinku.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie