Informacje16 lutego 2014, 00:00,

Joanna Morea Quintet - Wtorek Wydarzeń

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza na Wtorek Wydarzeń, podczas którego wystąpi Joanna Morea Quintet. Będzie to koncert promujący książkę autorstwa Joanny Morea "Tajlandia. Pojechałam po miłość". Koncert odbędzie się 18 lutego 2014 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy.

JOANNA MOREA QUINTET - WTOREK WYDARZEŃ PIASECZNO

Zespół JOANNA MOREA QUINTET od prawie dwóch lat w prawie niezmienionym składzie, ale pod innymi nazwami uprawia muzykę wywodząca się z ery swingowej. Wspólnie zagrali na wielu scenach muzycznych występując m.in. na ubiegłorocznej Złotej Tarce. Każdy z członków zespołu to muzyczna indywidualność mająca na swoim koncie bogate doświadczenia muzyczne. W programie znajdą się światowe standardy jazzowe, odrobina bluesa, jak również kompozycje własne utrzymane w eleganckim stylu muzyki swingowej. Koncert promujący książkę Joanny przygotowany jest specjalnie na tę okazję, a zatem będą także premiery kompozytorskie. Joanna Morea Quintet w składzie: Joanna Morea - wokal, flet, saksofon sopranowy, saksofon altowy; Mark Shepherd - wokal, trąbka, puzon, flugelhorn; Tomasz Wielechowski - fortepian; Wojciech Zalewski - kontrabas; Krzysztof Kwiatkowski – perkusja.

JOANNA MOREA QUINTET - WTOREK WYDARZEŃ PIASECZNO

TAJLANDIA.POJECHAŁAM PO MIŁOŚĆ MOJE PODRÓŻE PO KRAJACH DALEKIEGO WSCHODU to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach z życia autorki. Jej samotna podróż do Tajlandii ma stać się rodzajem terapii po nieudanym związku oraz czasem, w którym bohaterka w samotności ma odnaleźć wewnętrzną moc do realizacji swoich zawodowych i życiowych marzeń. Autorka w niezwykle zgrabny sposób maluje nowoczesną, wrażliwą, podejmującą odważne decyzje polską kobietę, która zderza się często z małomiasteczkową mentalnością otoczenia, a jednocześnie, w sposób nietuzinkowy lub nawet kontrowersyjny, stara się osiągnąć równowagę życiową. Czy samotna podróż do Tajlandii to klucz do osiągnięcia tejże równowagi życiowej?
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje15 lutego 2014, 00:00,

Kino Nieprzeciętne dla dzieci w Piasecznie

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na Kino Nieprzeciętne dla dzieci, które odbędzie się 17 lutego 2014 roku w godz. 17.00 - 19.00. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy do kina nieprzeciętnego w Piasecznie.

Kino Nieprzeciętne dla dzieci w Piasecznie

Spotkanie filmowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży stanowiące bazę do poszerzenia horyzontów w zakresie sztuki filmowej, kształcenie ich wrażliwości, przygotowanie do aktywnego uczestnictwa w życiu poprzez umiejętne i świadome korzystanie z dóbr kultury (teatru, muzyki, tańca, pantomimy, literatury). Projekcja filmu poprzedzona będzie komentarzem a zakończona krótką dyskusją. „Magiczne drzewo” - Reżyseria: Andrzej Maleszka.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno