Informacje5 marca 2017, 17:00,

Jezioro łabędzie w Łazach - Lesznowolski Dzień Kobiet

5 marca 2017 roku o godz. 17.00 odbędzie się Lesznowolski Dzień Kobiet - balet Jezioro łabędzie, w wyk. Imperial Lviv Ballet. Miejsce: sala sportowa w ZSP w Łazach, ul. ks. Słojewskiego 1. Wstęp wolny. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola oraz GOK Lesznowola.

JEZIORO ŁABĘDZIE W ŁAZACH - LESZNOWOLSKI DZIEŃ KOBIET

Dojazd na wydarzenie - dla tych którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu ale mają problem z dojazdem Gminny Ośrodek Kultury zapewnia busa/autokar (w zależności od zainteresowania) . Autokar ruszy o 16.00 z pętli w Mysiadle i zbierze zainteresowane osoby na trasie Mysiadło - Nowa Iwiczna - Nowa Wola (przystanki linii L4). Po spektaklu autobus wróci tą samą trasą.

Przeczytaj też: Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

IMPERIAL LVIV BALLET - Artyści i Luminarze Lwowskiego Narodowego Akademickiego teatru opery i baletu im. Salomei Kruszelnickiej razem z Międzynarodowym Teatrem Baletu „Premierа” Baletmistrzowie inscenizacji - Victor Sczyrbakow, Pavlo Stalinsky Artyści inscenizacji - artysta ludowy Ukrainy Jarosław Bryń Reżyseria obrazu cyfrowego - Sergey Garmash Muzyka - Piotr Czajkowski Kostiumy - Oksana Zinczenko Libretto - Przekład - Oleg Petryk Choreografia - Victor Sczyrbakow Książę - Tristan Dobrovney - solista Królewskiego Baletu Kanady Odetta/Odylia - Victoria Zvarych - solistka Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu, solistka Kijowskiego Narodowego Teatru, Opery i Baletu - Anna Surmina - solistka Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu, Zasłużona Artystka Ukrainy Czarownik - Kostia Majorow - solita Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu, współpracuje jako solista z Baletami Francji i Niemiec, posiada tytuł Narodowego Artysty Ukrainy Błazen - prof. Olek Petryk - solista Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu Narodowy Artysta Ukrainy Królowa - Luba Shevchenko - solistka Narodowego Teatru w Sankt Petersburgu, Opery i Baletu Balet w 2 aktach i 2 odsłonach. Czas trwania 2 h. (plus 20 min. przerwa)

Informacje26 lutego 2017, 17:00,

Podsumowanie akcji Zima z Centrum Sportu w Gminie Lesznowola 2017

Centrum Sportu Lesznowola zaprasza na podsumowanie akcji Zima z Centrum Sportu w Gminie Lesznowola. Wydarzenie odbędzie się 26 lutego 2017 roku o godz. 17.00. W programie m.in.: pokazy grupy Walley Ice Story i gry w hokeja, zabawy oraz animacje dla dzieci z nagrodami. Zapraszamy na lodowisko do Lesznowoli!

PODSUMOWANIE AKCJI ZIMA Z CENTRUM SPORTU W GMINIE LESZNOWOLA 2017

Polecane dla Ciebie